Duża baza nieruchomości w Bułgarii. Atrakcyjne ceny i promocje!
Wyszukiwanie nieruchomości

Nieruchomości w bułgarskich górach

Sprzedaż nieruchomości w górach i narciarskich kurortach Bułgarii. Wygodne propozycje mieszkań, domów, działek.

Apartamenty w górach Bułgarii to jedna z naszych specjalności. Pasmo gór Pirin i Rodopi obfituje w wiele narciarskich kurortów, w których można aktywnie wypoczywać na nartach i pieszych wycieczkach, ciesząc się górskim powietrzem. To także doskonały region do zamieszkania. W naszej ofercie oprócz apartamentów znajdują się mieszkania, domy i działki w górach w Bułgarii. Wśród takiego wyboru na pewno znajdzie się coś, co spełni Państwa oczekiwania.

Apartamenty w górach w Bułgarii – dobra inwestycja

W naszej ofercie nieruchomości w Bułgarii apartamenty w górach obok tych nadmorskich cieszą się największą popularnością. Poza walorami przyrodniczymi i krajobrazowymi regionu mają na to wpływ również względy ekonomiczne.

W ostatnich latach rentowność najmu nieruchomości w bułgarskich górach znacznie wzrosła, a ceny ich zakupu są wciąż bardzo atrakcyjne, bo kilkukrotnie mniejsze niż w innych krajach Europy. Dodając do tego jedynie 0,15% podatku od nieruchomości i media tańsze nawet o 70% w stosunku do Polski, można stwierdzić, że zakup nieruchomości w narciarskich kurortach Bułgarii to dobra inwestycja.

Nieruchomości w górach w Bułgarii – na każdą porę roku

Górskie kurorty Bułgarii to miejsca, w których ruch turystyczny trwa cały rok, ze względu na dostępność licznych dodatkowych atrakcji jak: uzdrowiska, wyciągi narciarskie, także gondolowe, źródła mineralne, rezerwaty przyrodnicze czy centra usług rozrywkowych i bazy gastronomiczne. Ceny wypoczynku w tutejszych górach są atrakcyjne dla mieszkańców Polski, można powiedzieć, że to "najtańsze narty w Europie".

Własna nieruchomość w górach w Bułgarii to miejsce, w którym można mieszkać na stałe, łącząc to np. z pracą zdalną lub wynajmować turystom i czerpać z niej dodatkowy dochód. Apartament w górach może też być miejscem weekendowych lub dłuższych pobytów wypoczynkowych. Połączenia między Polską a Bułgarią są bardzo dobre, a w okresach wzmożonego ruchu turystycznego uruchamiane są dodatkowe, co pozwala na korzystanie z zakupionego mieszkania czy domu tak często, jak ma się na to ochotę.

Nieruchomości w bułgarskich górach – oferta Bulgaria Street

Posiadamy na sprzedaż wiele apartamentów w górskich kurortach Bułgarii, zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Znajdują się tu także mieszkania, domy, działki oraz nieruchomości komercyjne jak hotele z pełnym wyposażeniem.

Nasze apartamenty są w pełni umeblowane i nadają się do zamieszkania od razu. Większość z nich pochodzi wprost od dewelopera i ma wysoki standard wykończenia. Położone są w znanych górskich kurortach m.in.: Bansko, Sandanski, Welingrad czy Pamporowo. Dajemy klientom możliwość wstępnych oględzin online.

Sprawdź także inne nasze nieruchomości w Bułgarii.