Duża baza nieruchomości w Bułgarii. Atrakcyjne ceny i promocje!
Wyszukiwanie nieruchomości

Nieruchomości nad morzem w Bułgarii

Marzy się Państwu dom w Bułgarii nad Morzem Czarnym lub wygodne mieszkanie na wakacje w jednym z bułgarskich kurortów? W Bulgaria Street proponujemy bogaty wybór nieruchomości blisko morza, zlokalizowanych w regionach popularnych wśród turystów np. w Słonecznym Brzegu. W naszej rozbudowanej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno tanie studio, jak i komfortową willę przy plaży.

Nieruchomości nad morzem w Bułgarii

Nieruchomości w Bułgarii nad morzem na sprzedaż to nasza domena. Marzy się Państwu dom w Bułgarii nad Morzem Czarnym lub wygodne mieszkanie na wakacje w jednym z bułgarskich kurortów? W Bulgaria Street proponujemy bogaty wybór nieruchomości blisko morza, zlokalizowanych w regionach popularnych wśród turystów np. w Słonecznym Brzegu.

Nieruchomości w Bułgarii na wybrzeżu Morza Czarnego można podzielić na leżące w kurortach południowych (koło Burgas) i północnych (w okolicach Warny). Samych kurortów jest prawie trzydzieści i w większości z nich można komfortowo przebywać przez cały rok. Jedynie niektóre z nich działają tylko w sezonie turystycznym. Nasze domy, mieszkania i domki w Bułgarii nad morzem możemy zaoferować w każdym z kurortów. W naszej rozbudowanej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno tanie studio, jak i komfortową willę przy plaży.

Nieruchomości nad Morzem Czarnym

Wśród naszych Klientów największym powodzeniem cieszą się nieruchomości nad Morzem Czarnym. Jest to jeden z najpiękniejszych bułgarskich regionów, który przyciąga turystów z całej Europy. Przy ciągnącym się przez 370 km wybrzeżu znajduje się wiele znanych kurortów, w których można kupić apartamenty wakacyjne w bardzo atrakcyjnych cenach. W naszej ofercie są domy i mieszkania w takich miejscowościach jak Słoneczny Brzeg, Złote Piaski, Albena, Sozopol czy Nessebar. Inwestując w takie nieruchomości w Bułgarii nad morzem, mogą Państwo liczyć na realne zyski z wynajmowania ich turystom. Posiadanie własnego lokum w takim miejscu przynosi także dodatkowe korzyści – można w nim bowiem spędzać wakacje z rodziną, co jest znacznie bardziej ekonomiczne niż korzystanie z drogich hoteli.

W Bułgarii apartamenty, mieszkania, domy i inne nieruchomości na sprzedaż nad morzem są kilkukrotnie tańsze niż w innych europejskich krajach. Połączenia między Bułgarią a Polską są bardzo dobre, zwłaszcza w okresie wakacyjnym, kiedy są dodatkowe samoloty i autokary. Ze swojego domu w Bułgarii nad morzem można swobodnie udawać się na wycieczki do Chorwacji, Turcji, czy Czarnogóry, a którymi również są dogodne połączenia. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty nieruchomości w Bułgarii nad morzem!

Domy i apartamenty z widokiem na morze

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo bogaty katalog różnych bułgarskich nieruchomości na sprzedaż nad Morzem Czarnym. Wśród nich są m.in. niedrogie mieszkania typu studio idealne dla turystów, luksusowe apartamenty, domy całoroczne i letniskowe, a także lokale mieszkalne o uniwersalnym przeznaczeniu. W większości przypadków są to posiadłości w pełni umeblowane i wyposażone, a więc gotowe do zamieszkania lub wynajmu. Poszczególne propozycje różnią się metrażem, standardem oraz odległością od plaży. Pod tym ostatnim względem zachęcamy do sprawdzenia osobnej kategorii ofert lokali z widokiem na morze. Bez względu na to, czy interesuje Państwa dom na sprzedaż w Bułgarii nad morzem, czy niedrogie studio niedaleko plaży, nasi specjaliści pomogą znaleźć najlepszą ofertę, a także zapewnią wsparcie przy finalizacji transakcji.

Sprawdź nieruchomości w innych lokalizacjach: