Duża baza nieruchomości w Bułgarii. Atrakcyjne ceny i promocje!
Wyszukiwanie nieruchomości

Święty Włas

Proponujemy na sprzedaż komfortowe i niedrogie nieruchomości w Bułgarii nad morzem w popularnym bułgarskim rodzinnym kurorcie. U nas znajdziecie doskonałe warianty, jeśli chodzi o domy, apartamenty i mieszkania, które oferuje Święty Włas w przystępnych cenach.

Informacje o kurorcie Święty Włas

Święty Włas to niezwykle atrakcyjna miejscowość wypoczynkowa, położona na niskich wzgórzach w dolinie między górami a morzem z unikalnym mikroklimatem, czystym morzem i górskim powietrzem oraz niewiarygodnie czystymi piaszczystymi plażami. Ludność kurortu wynosi 4200 mieszkańców.

Lokalizacja

Święty Włas jest bardzo dogodnie położony zaledwie 3 km od największego bułgarskiego kurortu Słoneczny Brzeg, 9 km od zabytkowego miasta Nesebar i 39 km od regionalnego miasta portowego Burgas.

Klimat

Kurort ma łagodny śródziemnomorski klimat z wyraźnymi cechami własnego mikroklimatu. W przeciwieństwie do innych kurortów na wybrzeżu, w Święty Własie w zimie temperatury są zawsze o kilka stopni wyższe. Tutaj praktycznie nie ma wiatrów ze względu na specyfikę miejscowej ulgi – góry blokują zimne przepływy z północy i wschodu. Morze jest ciepłe i czyste. Połączenie gór, lasów i morza stwarza doskonałe warunki do wypoczynku, życia i rekreacji.

Plaże

Piaszczyste plaże w kurorcie są zawsze zadbane i czyste. Pasek plażowy jest podzielony na trzy części o łącznej długości 1,5 km. Za najdłuższą uważa się centralną plażę kurortu, przy której znajduje się mała plaża o nazwie „Camping” i kolejna plaża „Marina”, która znajduje się w pobliżu przystani jachtowej St. Vlas.

Infrastruktura

Miasto ma własną dobrze rozwiniętą infrastrukturę kurortową i miejską. W sezonie letnim znajduje się wiele restauracji, barów, kawiarni, dyskotek, supermarketów, przychodni, banków, aptek. W okresie jesienno-zimowym funkcjonuje tu część infrastruktury sezonowej wraz ze szkołami, przedszkolami, bankiem i przychodnią. Popularny kurort St. Vlas jest odpowiedni dla rodzin i stałego pobytu w miejskiej części kurortu.

Nieruchomości w kurorcie Święty Włas

W kurorcie sprzedaje się duża liczba nieruchomości wypoczynkowych i mieszkalnych. Tu zarówno pierwotny, jak i wtórny rynek mieszkaniowy są szeroko reprezentowane. Oferowane są różnorodne apartamenty i elitarne domy. Istnieje możliwość zakupu mieszkania w Świętym Własie w cenie od 24 000 euro. Prawie wszystkie kompleksy mieszkaniowe są nowe – budowane w ciągu ostatnich 2–12 lat.

Wśród naszych Klientów nieruchomości w Bułgarii nad Morzem Czarnym cieszą się największym powodzeniem, dlatego domy, apartamenty i mieszkania w Świętym Własie to oferta warta rozważenia. Bułgarskie wybrzeże to jeden z najpiękniejszych regionów w kraju, przyciągający tysiące turystów z całej Europy.

Inwestując w nieruchomości w kurorcie Święty Włas, mogą Państwo liczyć na realne zyski z wynajmowania ich turystom. Posiadanie apartamentu w takim miejscu daje dodatkowe korzyści – można w nim bowiem spędzać wakacje z rodziną, co jest znacznie bardziej ekonomiczne niż korzystanie z drogich hoteli.

Sveti Vlas oferuje apartamenty na sprzedaż zarówno od dewelopera, jak i z rynku wtórnego. Tego typu nieruchomości są w Bułgarii kilkukrotnie tańsze niż w innych europejskich krajach. Dodając do tego świetne połączenia między Bułgarią a Polską, zwłaszcza w okresie wakacyjnym, kiedy są dodatkowe samoloty i autokary, apartamenty w Sveti Vlas to doskonała okazja. Z własnego mieszkania czy domu w Bułgarii można swobodnie również odbywać wycieczki do pobliskich Chorwacji, Turcji, czy Czarnogóry, z którymi również są dogodne połączenia. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty nieruchomości w Sveti Vlas pięknie położonym kurorcie z widokiem na góry i morze!

Nieruchomości nad morzem od Bulgaria Street

W naszej ofercie znajdą Państwo również bogaty katalog innych bułgarskich nieruchomości na sprzedaż nad Morzem Czarnym. Znajdą się tam m.in. niedrogie mieszkania, luksusowe apartamenty, domy całoroczne i letniskowe, a także lokale komercyjne różnym przeznaczeniu. W większości przypadków są to nieruchomości w pełni umeblowane i wyposażone, a więc gotowe do zamieszkania lub wynajmu. Poszczególne lokale różnią się metrażem, wykończeniem oraz odległością od plaży. Posiadamy też duży wybór apartamentów z widokiem na morze. Oferujemy pełne wsparcie od wyboru aż do finalizacji transakcji. Wszystkie oferowane nieruchomości mogą Państwo obejrzeć na naszej stronie. Zapraszamy do kontaktu!

Sprawdźcie także inne nasze nieruchomości w Bułgarii.