Duża baza nieruchomości w Bułgarii. Atrakcyjne ceny i promocje!
Wyszukiwanie nieruchomości

Tanie nieruchomości w Bułgarii

Tanie nieruchomości w Bułgarii to jedna z naszych propozycji zakupowych. Rynek nieruchomości w tym kraju wciąż się rozwija, oferując coraz to nowe budynki mieszkalne, wśród których pomagamy naszym klientom znaleźć tanie apartamenty, mieszkania i domy. Największym zainteresowaniem cieszą się niedrogie lokale nad morzem, w znanych kurortach zarówno południowych (koło Burgas) i północnych (w okolicach Warny). Nasza oferta tanich nieruchomosci w Bułgarii obejmuje wiele takich pozycji.

Tanie nieruchomości w Bułgarii – lokata na przyszłość

Tanie mieszkania, apartamenty czy domy w Bułgarii to dobra lokata kapitału, która od razu może przynosić zysk w postaci czynszu z najmu. Można ją będzie też w przyszłości korzystnie odsprzedać, gdyż ceny nieruchomości w nadmorskich kurortach na pewno wzrosną. Wynika to z faktu, że miejsce pod zabudowę jest ograniczone i stale się kurczy.

Bułgaria to rynek bardzo atrakcyjny cenowo dla Polaków. Koszt zakupu nieruchomości jest tu zbliżony, a niejednokrotnie nawet niższy od krajowego. W dodatku opłaty za media są nawet do 70% mniejsze niż w Polsce, a podatek od nieruchomości to jedynie 0,15% – jeden z najmniejszych w Europie. Wszystko to sprawia, że tanie obecnie domy, mieszkania i apartamenty w Bułgarii to świetna inwestycja na przyszłość.

Własna nieruchomość w Bułgarii – sposób na wakacje

Domy, apartamenty i mieszkania na sprzedaż w Bułgarii są kilkukrotnie tańsze niż w pozostałych krajach UE. Dzięki ich zakupowi mają Państwo idealne miejsce do letnich wakacji, bez konieczności ponoszenia opłat za noclegi w hotelach.

Komunikacja z Bułgarią jest bardzo dobra, a podczas wakacji organizowane są dodatkowe loty i autokary. To również świetna baza na wycieczki do takich krajów jak Turcja, Chorwacja czy Czarnogóra, z którymi są dogodne połączenia.

Tanie nieruchomości nad morzem od Bulgaria Street

W naszej ofercie znajdą Państwo mnóstwo lokali nad Morzem Czarnym. Wzdłuż jego wybrzeża znajduje się wiele znanych kurortów, w których posiadamy na sprzedaż tanie apartamenty, mieszkania i domy. Dokonując takiego zakupu, można czerpać zyski z wynajmu turystom lub samemu korzystać z wypoczynku. Wszystkie nasze propozycje nadają się także do zamieszkania na stałe.

Oferujemy nieruchomości w takich miejscowościach jak Słoneczny Brzeg, Złote Piaski, Sozopol, Albena czy Nessebar. Wszystkie są umeblowane i w pełni wyposażone w niezbędne do zamieszkania od razu sprzęty jak lodówka, kuchenka czy pralka. Nasi klienci mogą skorzystać z usługi zdalnych oględzin, a podczas zakupu mają zapewnione kompleksowe wsparcie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tanich nieruchomości nad morzem!

Sprawdź także inne nieruchomości w Bułgarii.