Duża baza nieruchomości w Bułgarii. Atrakcyjne ceny i promocje!
Wyszukiwanie nieruchomości

Sprzedaż działek w Bułgarii

Kupujcie działki rolne pod budownictwo waszych domów, kompleksów odpoczynku, rozmieszczenia biznesu w Bułgarii. Inwestycyjne atrakcyjne propozycje dla was i waszego biznesu

9 900 € / 42 272 pln
Numer
133

Sprzedaje się działka ziemi pod zabudowę w letniskowym rejonie Burgasa, do 20 km od miasta.
Najbliższa wieś znajduje się na odległości 2 km od rejonu, w której znajduje się cała konieczna infrastruktura dla normalnego pobytu.

116 100 € / 495 735 pln
Numer
130
Pokoje
1

Proponujemy waszej uwadze działkę ziemi pod zabudowę w jednym z bardziej atrakcyjnych rejonów południowego nadbrzeża, mieście Carewo. W bezpośredniej bliskości znajduje się Narodowy rezerwat Strandzha.

780 800 € / 3 333 938 pln
Numer
129
Pokoje
1

Sprzedaje się działka ziemi pod zabudowę w mieścieSozopol, rozmieszczony na pierwszej brzegowej linii. Powierzchnia ogólna działki 3 904 кв.м. z konieczną wysokością, która nadaje możliwość obserwacji przepięknej morskiej panoramy.

Sprzedaż działek w Bułgarii

Bulgaria Street to nie tylko mieszkania, apartamenty i domy. Oferujemy także działki na sprzedaż w Bułgarii. Zakup działki pod inwestycje w budowę domu, hotelu czy dla swojego biznesu to dobry kapitał na przyszłość. Zakup nieruchomości turystycznej to lokata, która może od razu przynosić zyski z najmu, choćby w postaci opłat za rozbicie namiotów. Działki w kurortach w Bułgarii to pewność zwrotu lub powiększenia wyłożonego kapitału, ze względu na stopniowo kurczące się miejsca pod zabudowę.

Zachęcamy do inwestowania w nieruchomości w Bułgarii. Mamy dużo atrakcyjnych inwestycyjnie działek na sprzedaż. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Sprawdź inne nieruchomości w Bułgarii: