Duża baza nieruchomości w Bułgarii. Atrakcyjne ceny i promocje!
Wyszukiwanie nieruchomości

Tanie domy w Bułgarii

W przygotowanej przez nas ofercie znajdują się tanie domy w Bułgarii. Zapewniamy duży wybór i kompleksowe wsparcie przy załatwianiu formalności. Sprzedaż nieruchomości to nasza pasja i robimy wszystko, by spełniać oczekiwania inwestorów. Obejrzyj najpiękniejsze domy i apartamenty na Bałkanach, a na pewno znajdziesz lokale odpowiednie dla swoich potrzeb.

53 000 € / 229 893 pln
Numer
7216
Metraż, m²
91
Pokoje
3
Piętro
1
Do morza
70000 м

Piękny, odnowiony dom jednopiętrowy na sprzedaż we wsi Zavet, wchodzącej w skład gminy Sungurlare w obwodzie Burgas. Ta przytulna nieruchomość oferowana jest w cenie 53 000 euro i stanowi idealne połączenie komfortu i naturalnego piękna.

110 000 € / 477 136 pln
Numer
5729
Metraż, m²
150
Pokoje
3
Do morza
18 м

Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni 150 metrów kwadratowych, który znajduje się w bułgarskiej miejscowości Goritsa. Miejscowość położona 18 km od jednego z najpopularniejszych kurortów na wybrzeżu Słonecznego Brzegu.

115 000 € / 498 824 pln
Numer
5547
Metraż, m²
165
Pokoje
3
Do morza
2000 м

Do sprzedania dwupiętrowy dom o powierzchni 165 m2 w kompleksie położonym 2 km od morza i kurortu Słoneczny Brzeg. Doskonała nieruchomośc do całorocznego zamieszkania, rekreacji lub wynajmu.

Tanie domy w Bułgarii

W przygotowanej przez nas ofercie znajdują się tanie domy w Bułgarii. Zapewniamy duży wybór i kompleksowe wsparcie przy załatwianiu formalności. Sprzedaż nieruchomości to nasza pasja i robimy wszystko, by spełniać oczekiwania inwestorów. Obejrzyj najpiękniejsze domy i apartamenty na Bałkanach, a na pewno znajdziesz lokale odpowiednie dla swoich potrzeb.

W Bułgarii domy na sprzedaż są w cenach porównywalnych lub niższych od polskich. Mogą służyć do zamieszkania stałego albo w sezonowego lub jako dobra inwestycja. Podatek od wynajmu nieruchomości wynosi jedynie 10%, a koszty opłat za media są około 70% niższe niż w Polsce. Domki w Bułgarii mogą więc przynosić realny zysk!

Domy w słonecznej Bułgarii na sprzedaż

Luksusowe nieruchomości w Bułgarii dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przefiltrowania ofert nieruchomości i domów na sprzedaż w Bułgarii pod kątem swoich potrzeb. Dom na sprzedaż może znajdować się w dogodnej lokalizacji blisko morza. Inwestorzy zyskują nie tylko idealne miejsce do prywatnego wypoczynku, ale także szansę na korzystny wynajem lokalu. Doświadczeni agenci chętnie pomogą przy podjęciu decyzji. Katalog zawiera wyłącznie sprawdzone domy w Bułgarii na sprzedaż. Zadbaliśmy o:

  • wiarygodne zdjęcia przedstawiające oferowane domy w Bułgarii,
  • dokładny opis wyposażenia i stanu technicznego,
  • wskazanie lokalizacji i najbliższych atrakcji, przeliczenie ceny na polską walutę.

Sprzedaż nieruchomości to duża odpowiedzialność i szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo transakcji. Korzystając z pomocy naszych ekspertów, można zakupić apartamenty o dużych i małych metrażach, które doskonale sprawdzają się do użytku indywidualnego lub celów biznesowych. Polecamy także wiejskie domy na sprzedaż. W Bułgarii chętnie wybieranymi przez inwestorów lokalizacjami są malownicze wsie w okolicy miasta Burgas. Polecamy miejscowości takie jak Terzijsko, Gorica i Malina. Domy na sprzedaż w Bułgarii to doskonały wybór!

Pomoc przy zakupie nieruchomości

Zapewniamy nie tylko korzystne ceny, ale także kompleksową obsługę. Prowadzona przez nas sprzedaż nieruchomości w Bułgarii nie kończy się na przedstawieniu ofert. Proponujemy usługi tłumacza, konsultacje prawne oraz pomoc przy załatwianiu formalności w urzędzie. Domy w Bułgarii na sprzedaż wystawiane są na wstępne oględziny, a zgłaszający się do biura klienci uzyskują wsparcie przy organizacji podróży i rezerwacji noclegu w wybranym miejscu.

Każdy dom na sprzedaż przedstawiony w Bulgaria Street to szansa na opłacalną inwestycję. Specjalną ofertę przygotowaliśmy dla klientów, którzy chcą zlecić zarządzanie apartamentem zewnętrznej firmie. Zajmiemy się kontaktami z najemcami i utrzymaniem obiektu w optymalnym stanie technicznym. Z nami kupno domu w Bułgarii jest proste!

Sprawdź inne nieruchomości w Bułgarii: