fasada domu
dziedziniec
garaż
pokój dzienny
Miniaturka
aneks kuchenny
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
korytarz
Miniaturka
pierwsza sypialnia
Miniaturka
Miniaturka
druga sypialnia
Miniaturka
łazienka i toaleta
Miniaturka
toaleta
druga sypialnia
Miniaturka
taras
Miniaturka
tereny zielone
Typ nieruchomości
Lokalizacja
145 000 € / 618 933 pln
Numer
7343
Metraż, m²
130
Pokoje
4+
Łazienki
2
Numer piętra
2
Powierzchnia terenu
500.00
Etap budowy
Pod klucz / Umeblowane
Ogrzewanie
Klimatyzacja
Tarasy
1
Do morza
12000 м
Odległość do lotniska, km
20.00
Opis

Przytulny dom na sprzedaż w malowniczej miejscowości Alexandrovo, zaledwie 12 km od słynnego kurortu Słoneczny Brzeg. Ten uroczy dom oferuje komfortowe życie z dala od zgiełku miasta, przy jednoczesnym zachowaniu łatwego dostępu do plaż i rozrywki w kurorcie.

Całkowita powierzchnia domu wynosi 130 m², w tym dwie przestronne sypialnie, przytulny gabinet na pierwszym piętrze, który można łatwo przekształcić w dodatkową sypialnię, a także jedna łazienka. Dom jest wyposażony we wszystko, czego potrzeba do komfortowego pobytu dla rodziny.

Na działce o powierzchni 500 m² znajdują się przytulne miejsca do siedzenia i możliwości kształtowania krajobrazu według własnego gustu. Ponadto zapewnione są oddzielne przyłącza do prądu i wody, a także kanalizacji.

Dodatkowym udogodnieniem jest dostępność garażu do bezpiecznego przechowywania samochodu przed warunkami pogodowymi i czynnikami zewnętrznymi.

Cena tej nieruchomości wynosi 145 000 euro. To świetna okazja do posiadania nieruchomości w malowniczym zakątku Bułgarii, łączącej prywatność z łatwym dostępem do rozrywki i plaż w kurorcie.

Szczegóły
Telewizja
Woda
Garaż
Dostęp do internetu
Klimatyzacja
Meble
Okna PCV
Parking
Wideo
Kurort