Duża baza nieruchomości w Bułgarii. Atrakcyjne ceny i promocje!
Wyszukiwanie nieruchomości

Mieszkania w Bułgarii na sprzedaż

Bulgaria Street pomoże Państwu kupić atrakcyjne mieszkania w Bułgarii nad morzem. Nieruchomości są położone w najpopularniejszych wśród turystów kurortach. W naszej ofercie znajdują się zarówno luksusowe apartament na sprzedaż, jak i niedrogie mieszkania.

Kupno mieszkania w Bułgarii to dzisiaj bardzo dobra pod względem inwestycyjnym decyzja, zwłaszcza jeśli znajduje się ono w popularnych regionach turystycznych. Można je nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach, a potem zarabiać na ich wynajmowaniu turystom. Ważne jednak, by wybrać odpowiednie mieszkanie na sprzedaż, czyli najlepiej takie, które nie wymaga remontu i dużego doposażenia. W Bułgarii ceny apartamentów na sprzedaż zależą głównie od metrażu, lokalizacji oraz standardu. Nasza firma ma dużą bazę ofert nieruchomości w Bułgarii zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego, dlatego nasi pracownicy wybiorą dla Państwa optymalne warianty, dopasowane do budżetu i indywidualnych oczekiwań.

Zakup mieszkania i apartamentu w Bułgarii z Bulgaria Street

Korzystając z naszych usług, mogą Państwo liczyć na bezpieczeństwo transakcji. Wszystkie apartamenty i mieszkania na sprzedaż w Bułgarii są dokładnie oglądane przez naszych pracowników oraz sprawdzane pod kątem prawnym. W tym celu wraz z prawnikami rutynowo składamy wniosek do komisji rejestracyjnej i zapytania do innych urzędów, aby poznać stan własnościowy lokalu oraz ewentualne zadłużenia z tytułu opłat za wodę, prąd, czynsz roczny itp. Z nami kupno mieszkania lub apartamentu w Bułgarii, czy to nad morzem, czy w górach, jest łatwe i bezpieczne.

Aby zabezpieczyć maksymalnie Państwa interesy, przed zakupem mieszkania organizujemy oględziny online, a następnie na miejscu. Zapewniamy wsparcie naszego prawnika i tłumacza podczas ostatecznej transakcji, jeśli będzie to konieczne. W razie potrzeby możemy zająć się również remontem lokalu oraz pomocą w jego wynajmie.

Mieszkania i apartamenty w Bułgarii – szeroka oferta

W naszej ofercie apartamentów i mieszkań w Bułgarii na sprzedaż mamy te położone w najbardziej obleganych przez turystów regionach górskich i nadmorskich, zarówno w prestiżowych kurortach, jak i mniejszych miejscowościach. Bogaty katalog ofert jest na bieżąco aktualizowany o najnowsze propozycje wyszukane przez naszych pracowników oraz lokalne agencje. Są wśród nich lokale o różnym metrażu i standardzie, dlatego coś dla siebie znajdzie zarówno klient szukający luksusowo wykończonego apartamentu, jak i osoba, której wystarczy niewielkie i tanie studio.

Każde mieszkanie i apartament na sprzedaż w Bułgarii na naszej stronie jest szczegółowo opisane i zaprezentowane na zdjęciach oddających jego rzeczywisty stan. Mogą się Państwo z nim zapoznać bez konieczności wyjazdu z Polski. W razie potrzeby w każdym momencie służymy pomocą w wyborze najlepszej propozycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą apartamentów i mieszkań na sprzedaż!

Sprawdź także inne nasze nieruchomości w Bułgarii.