Duża baza nieruchomości w Bułgarii. Atrakcyjne ceny i promocje!
Wyszukiwanie nieruchomości

Współpraca z biurem nieruchomości Bułgaria Street

Drodzy Partnerzy!

Z przyjemnością chcemy zaoferować Państwu atrakcyjną współpracę z Agencją „Bulgaria Street” specjalizującej się w zakresie sprzedaży zagranicznej nieruchomości w Bułgarii. Zapraszamy do owocnej współpracy osoby fizyczne i prawne, które zajmują się sprzedażą krajowych nieruchomości a chciałyby poszerzyć również swą działalność za granicą.
Nasza firma oferuje bardzo korzystne warunki współpracy. Jeśli nie mają Państwo wystarczającego doświadczenia w zakresie obrotu nieruchomościami na zagranicznym rynku, podzielimy się niezbędnymi informacjami na temat Bułgarii, aspektów prawnych niezbędnych w lokalnym obrocie.

Jesteśmy aktywni zarówno na pierwotnym jak i wtórnym bułgarskim rynku. W ciągu naszej 15 – letniej działalności wypracowaliśmy bardzo skuteczny i przejrzysty schemat pracy z Klientami, którzy są zadowoleni z efektów i zrealizowanej oferty.

Wszystkie nieruchomości, które pojawiają się w naszym obrocie są szczegółowo sprawdzane przez naszą firmę pod kątem prawnym. Systematycznie aktualizujemy bazę ofert i przeprowadzamy rozszerzone konsultacje zarówno dla Klientów jak i partnerów biznesowych. Dysponujemy zdjęciami i filmami z oferowanych przez nas obiektów. Organizujemy konferencje on-line z Klientami. Zapewniamy kompleksową obsługę Klientów naszych Partnerów przez cały okres trwania transakcji aż do finalizacji i rejestracji posprzedażowych czyli odbioru dokumentów.

Zakres oferowanych usług przez Bulgaria Street

• konsultacje i pomoc prawna przy wyborze nieruchomości w Bułgarii
• szeroka baza nieruchomości 
• bezpłatne zapoznawcze podróże informacyjne po obiektach 
• spotkania w portach lotniczych i pomoc w zakwaterowaniu w hotelach
• posprzedażowa obsługa nieruchomości