Współpraca z agencją nieruchomości Sp. z o.o. Bulgaria Street

Szczerze jesteśmy zadowoleni z Państwa zainteresowania agencją "Bulgaria Street» i chcielibyśmy zaprosić was do współpracy jako swoich partnerów. Współpraca z nami przypuszcza szerokie spektrum możliwości dla Państwa i rozwoju Waszego biznesu i osiągnięcia stabilnych pozycji w dzidzinie sprzedaży nieruchomości w Bułgarii. 

1. Nasza agencja nieruchomości proponuje wam najkorzystniejsze warunki dla wzajemnej współpracy. Jeśli nie pracowaliście na zagranicznych rynkach i w szczególności na bułgarskim, z radością nadamy Państwu całą konieczną informację o kraju, obiektach, zasadach pracy na miejscowym rynku i jego właściwościach.

2. Proponujemy naszym klientom nieruchomość w Bułgarii po cenach inwestorów, a z rynku wtórnego bez dodatkowych opłat za obsługę i pokazy. Opracowany nami schemat sprzedaży jest efektywny i wygodny dla naszych partnerów i klientów. Obiekty, które u nas są w sprzedaży, stale sprawdzają się nami w celu aktualnego stanu i inspekcjonują się naszymi adwokatami w celu prawnej czystości. Firmowa strona internetowa regularnie odnawia się i dodaje się informacja o nowych obiektach.

Dla Waszych klientów oferujemy następujące usługi:

  • Konsultacje i pomoc przy wyborze nieruchomości w Bułgarii
  • Duży wybór obiektów
  • Bezpłatne zapoznawcze podróże po obiektach w Bułgarii.
  • Spotkamy i przeprowadzimy waszych klientów w miejscowych portach lotniczych, zakwaterujemy ich do hoteli.
  • Nadamy im konsultacje prawników i prawne towarzyszenie ugody
  • Organizujemy potem przekupną obsługę ich nieruchomości w Bułgarii