Duża baza nieruchomości w Bułgarii. Atrakcyjne ceny i promocje!
Wyszukiwanie nieruchomości

Rawda

Jeżeli szukasz relaksu podczas wakacji to Rawda w Bułgarii na pewno spełni Twoje oczekiwania. Rawda to nie tylko plaże – oferuje wiele atrakcji turystycznych. Stąd można zaplanować wycieczkę do słynnej wioski Pomorie, która jest znana z produkcji wina i soli. Rawda to również wiele atrakcji dla miłośników aktywnego wypoczynku: surfing, nurkowanie, łowienie ryb, jazda na rowerze i wiele więcej. U nas znajdziecie doskonałe warianty mieszkań, domów, działek nad morzem w dostepnych cenach.

Jeżeli szukasz relaksu podczas wakacji to Rawda w Bułgarii na pewno spełni Twoje oczekiwania. Rawda to nie tylko plaże – oferuje wiele atrakcji turystycznych. Stąd można zaplanować wycieczkę do słynnej wioski Pomorie, która jest znana z produkcji wina i soli. Rawda to również wiele atrakcji dla miłośników aktywnego wypoczynku: surfing, nurkowanie, łowienie ryb, jazda na rowerze i wiele więcej.

Rozwijający się rynek nieruchomości w Rawdzie

Od kilku lat Bułgaria, a szczególnie, staje się coraz popularniejsza wśród inwestorów. Wielu z nich decyduje się na zakup nieruchomości w Bułgarii. Popularne dla inwestorów są zwłaszcza nieruchomości Rawda, które oferują wiele możliwości, nie tylko jako miejsce na wakacje, ale również jako inwestycja pod kątem wynajmu dla turystów.

Rawda Bułgaria – mieszkania na wynajem i sprzedaż

Mieszkania na wynajem i sprzedaż Rawda to niezwykle atrakcyjna opcja, zarówno dla tych, którzy szukają miejsca na wakacje, jak i dla tych, którzy chcą zainwestować swój kapitał. W Rawdzie jest wiele nowych budynków, które oferują mieszkania o różnym metrażu. Wiele dostępnych lokali jest interesująca pod względem cen, jak i lokalizacji. Wybierając mieszkania w kurorcie Rawda, oferujemy wiele opcji, które zadowolą różne gusta i potrzeby.

Dlaczego warto zainwestować kapitał w Rawda Bułgaria

Rawda zawsze była międzynarodowym centrum turystyki i rekreacji dla dzieci. W ostatnich latach stała się również nowoczesnym, wielofunkcyjnym kurortem nadmorskim, który wzbudził zainteresowanie wśród zagranicznych turystów. Wiele osób wybiera Rawdę na relaksujące rodzinne wakacje z dziećmi. Dlaczego warto wybrać to miejsce na odpoczynek? Malownicza bułgarska wioska Rawda znajduje się na południowym wybrzeżu Morza Czarnego, półtora kilometra od starożytnego miasta Nesebar. Popularny bułgarski kurort Słoneczny Brzeg znajduje się zaledwie 5 km od kurortu, a międzynarodowe lotnisko Burgas - 20 km od miejscowości.

Panuje tu łagodny śródziemnomorski klimat z dużą ilością godzin słonecznych (2200 - 2300) – to odróżnia Rawdę od innych kurortów. Temperatura w lecie waha się od 25 do 33 stopni Celsjusza, a woda w  morzu – 20-27 stopni Celsjusza. Świeże powietrze i krystalicznie czysta woda morska to znaki rozpoznawcze Rawdy. Plaże są komfortowe i bezpieczne, z drobnym złotym piaskiem. Najbardziej znane są południowa i druga, która znajduje się między Przylądkiem Rawda i Przylądkiem Akrotiriya. Wczasowice znajdą tu wszystkie niezbędne do wypoczynku przedmioty – leżaki, parasole, kawiarnie, profesjonalną ochronę oraz animatorów.

Infrastruktura Rawdy

Pomimo faktu, że Rawda jest wsią, infrastruktura jest rozwinięta i znajduje się tu wszystko, co niezbędne do rekreacji, ale także do pobytu przez cały rok. W miejscowości funkcjonują obiekty takie jak przedszkola państwowe i prywatne, szkoła, poczta, oddziały banków, supermarket, sklepy, sklepy warzywne, centrum medyczne, apteki i kompleks sportowy z siłownią. Dla miłośników kuchni śródziemnomorskiej i międzynarodowej znajduje się 20 znakomitych restauracji, a smakosze preferujący bułgarską kuchnię będą mieli do odwiedzenia aż dziesięć tawern (mehana). Liczne kawiarnie i bary w całej wiosce zapewniają mnóstwo przekąsek i deserów. W pobliżu Rawdy znajduje się również nowoczesny park wodny.

Nieruchomości w Bułgarii – doskonała inwestycja

Nasza oferta to nie tylko noclegi Rawda, ale przede wszystkim nieruchomości w Bułgarii nad morzem na sprzedaż, ale także nieruchomości w Bułgarii w górach. Więcej informacji na temat poszczególnych ofert znaleźć można w zakładkach: