Agencja nieruchomości Sp. z o.o. "Bulgaria Street"

Agencja "Bulgaria Street" stworzona w 2009 r. i pomyślnie rozwija się w ciągu ostatnich lat w sferze nadania usług cudzoziemskim nabywcom nieruchomości w Bułgarii. Główne nasze zadanie - nadać naszym Klientom maksymalnie jakościowe kompleksowe usługi związane z poszukiwaniem i kupnem nieruchomości, fachowe podejście do każdego z klientów, adekwatny stosunek do wszystkich wymagań i życzeń Klienta.

Cele agencji

"Ulica Bułgarska" stawia przed sobą globalne zadanie - zabezpieczyć nabywcom uproszczony dostęp do informacji o nieruchomości w Bułgarii. Dla wykonania tego poważnego zadania przyciągamy przeróżne zasoby: kadrowe, finansowe, a jeśli będzie trzeba - administracyjne.

Nieruchomości w Bułgarii realizują się przez różne agencje, drobnymi firmami i dużymi kompaniami. My nie tylko sprzedajemy mieszkania, ale i zabezpieczamy należne towarzyszenie ugody na wszystkich jej etapach.
W naszej agencji pracują lepsi eksperci, którzy specjalizują się na europejskiej nieruchomościach, co pozwala klientom lepiej orientować się w wyborze odpowiedniego mieszkania. Jeśli chcecie nabyć nieruchomości w Bułgarii, obowiązkowo pomożemy to zrobić, dlatego "Ulica Bułgarska " ogarnia wszystkie klasy nieruchomości, proponując mieszkania od oszczędnych do wytwornych, ulokowanych w malowniczych zdrojowych miejscach.

Wiadomo, że mieszkania w Bułgarii i ich ceny są częstym przedmiotem manipulacji niesumiennych sprzedawców. W naszym wypadku, gwarantujemy pełną odpowiedniość cen, wskazanych w katalogu, cenom, istniejącym na moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży. Fiksowanie ceny odbywa się w moment wpłaty depozytu. Więc, możecie być pewni, że kwota kupna nie będzie zwiększała się nie zależnie od wpływu gospodarek zewnętrznych, politycznych, socjalnych i jakichkolwiek innych czynników.

Proponujemy kupić mieszkania w Bułgarii za optymalną ceną. Przede wszystkim, dobór nieruchomości spełnia się naszymi fachowcami na miejscach, które mają bazę danych o całej nieruchomości na terytorium Bułgarii do jakiejkolwiek nieruchomości, co realizuje się, na terytorium Bułgarii. Oprócz tego, bezpośrednio współpracujemy z inwestorami. Pojednanie tych mechanizmów pozwala nam stwarzać idealne warunki, przy których cena nie tylko odpowiada rynkową, ale i może być niżej.

Podsumowując, sformułujemy naszą misję do jednej pojemnej propozycji. Więc, nasza misja - pomóc wybrać za korzystną ceną nieruchomości oraz załatwić formalnie ugodę tak, by pozostaliście zadowoleni terminami i jakością zaoferowanych usług.