Duża baza nieruchomości w Bułgarii. Atrakcyjne ceny i promocje!
Wyszukiwanie nieruchomości

Agencja nieruchomości "Bulgaria Street"

Bulgaria Street

Agencja Bulgaria Street jest niezawodną firmą stworzoną przez osoby specjalizujące się w sprzedaży nieruchomości położonych w miejscowościach wypoczynkowych zlokalizowanych na wybrzeżu i w regionach narciarskich słonecznej Bułgarii. Posiadamy 19 - letnie doświadczenie w obrocie nieruchomościami na lokalnym, bułgarskim rynku. Dzięki zdobytej wiedzy oraz szerokiej bazie obiektów, którymi dysponujemy, spełnimy każde życzenie Klientów związane z doradztwem, wyborem i zakupem nieruchomości położonych w miastach nie tylko nadmorskich czy górskich, ale też kurortach balneologicznych.

W naszej Agencji znajdą Państwo wiele niedrogich ofert elitarnych mieszkań, domów, działek w bardzo konkurencyjnych cenach trafiających nie tylko w gusta, ale przede wszystkim możliwości finansowe. Oferta agencyjna obejmuje profesjonalne konsultacje, udzielanie informacji na temat interesujących Państwa obiektów, organizację ekspozycji wybranych nieruchomości, sprawdzanie ich historii prawnej i transparentności, przygotowanie niezbędnej dokumentacji związanej z transakcją. Służymy również pomocą podczas finalizacji zakupu w kancelarii notarialnej i rejestracji posprzedażowej.

Agencja nieruchomości  "Bulgaria Street" – Profil działalności

Nadrzędnym celem Firmy jest zapewnienie nabywcom wszechstronnego i łatwego dostępu do informacji o nieruchomościach w Bułgarii. Realizując to zadanie, bazujemy na zasobach ludzkich, finansowych oraz administracyjnych. Sprzedaż nieruchomości w Bułgarii jest obsługiwana przez wiele podmiotów agencyjnych mniejszych lub większych firm, jednak nasz atut to kompleksowa pomoc na różnych płaszczyznach.

Zatrudniamy najlepszych ekspertów specjalizujących się w obrocie nieruchomościami w Europie. Oferta, którą Państwu proponujemy obejmuje nieruchomości wszystkich klas od apartamentów budżetowych do luksusowych rezydencji położonych w malowniczych kurortach. 

Obrót nieruchomościami to często ryzykowna transakcja w opinii potencjalnych Klientów. Dlatego „Bulgaria Street” stara się sprostać wymogom i rozwiać wątpliwości, gwarantując zgodność cen katalogowych z realnymi, obowiązującymi podczas sprzedaży. Cena nieruchomości ustalona podczas zawarcia transakcji nie podlega wahaniom ze względu na czynniki ekonomiczne czy społeczne.

Nasze nieruchomości odznaczają się konkurencyjnymi cenami. Ma to związek z wyborem przez lokalnych specjalistów i olbrzymią bazą danych, którymi dysponujemy oraz współpracą z innymi zaufanymi agencjami w Bułgarii. Połączenie tych wszystkich czynników pozwala nam stworzyć optymalne warunki, by nabyta przez Państwa nieruchomość nie tylko odpowiadała realnej, ale nawet  miała niższą cenę obowiązującą na rynku. 

Agencja „Bulgaria Street” jest niezawodnym partnerem pomocnym w nabyciu najlepszych nieruchomości w Bułgarii.