Duża baza nieruchomości w Bułgarii. Atrakcyjne ceny i promocje!
Wyszukiwanie nieruchomości

Warna

Предлагаем квартиры и дома всех типов со вторичного и первичного рынков жилья в городе Варна. У нас Вы найдете отличные варианты недвижимости по разумным ценам во всех регионах Болгарии.

60 000 € / 256 782 pln
Numer
200
Pokoje
4+

Proponujemy waszej uwadze willę w Warnie. Nowy dom, zbudowany we wsi do 20 km od Warny i 7 km od Албены, Кранево i morza. Rozwinięty plac domu składa 127 mkw. z przyzagrodową działką placem 497 кв.м.

70 000 € / 299 579 pln
Numer
1680
Metraż, m²
169
Pokoje
4+
Piętro
2
Do morza
3000 м

Sprzedaż dwupiętrowego domu z sutereną i meblami we wsi Obrociszte, która jest rozmieszczona o 3 km od popularnego bułgarskiego kurortu Albena, 11 km od kurortu Złote Piaski i 30 km od największego na wybrzeżu miasta Warna.

Oferujemy Państwu apartamenty w Warnie pięknym mieście nad Morzem Czarnym. To nie tylko kurort letni do wypoczynku i zabawy, ale i ważne historycznie miejsce z tradycjami i wieloma ciekawymi zabytkami. Nabywając apartament w Warnie, można nie tylko mieszkać w nim czy spędzać wakacje z rodziną, ale i zarabiać na wynajmowaniu go turystom, którzy licznie tu przybywają, zwłaszcza w sezonie letnim. Polecamy naszą ofertę nieruchomości w Bułgarii, która charakteryzuje się dużą ilością dostępnych lokali i atrakcyjnymi cenami.

Apartamenty w Warnie od Bulgaria Street

Apartamenty w Warnie to doskonała inwestycja. Są one kilkukrotnie tańsze niż w podobnych miastach w innych częściach Europy. W naszej ofercie dostępnych jest wiele apartamentów i mieszkań w tym mieście, zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniej pod względem oczekiwań i finansów nieruchomości.

Wszystkie apartamenty i mieszkania w Warnie, które oferujemy na sprzedaż, są dokładnie oglądane i sprawdzane przez nas pod względem technicznym i prawnym. Sprawdzamy dokładnie stan lokalu oraz aktualnych właścicieli i ewentualnych lokatorów, zaległości w czynszach oraz opłatach za media.

Przed zakupem możemy zorganizować dla Państwa przylot w celu osobistego obejrzenia apartamentu w Warnie. Podczas pobytu oferujemy opiekę naszego pracownika oraz tłumacza w razie potrzeby. Zapewniamy też pomoc w wynajęciu hotelu. Jeśli zdecydują się Państwo na zakup, pomagamy we wszystkich formalnościach i gwarantujemy pomoc prawną. Dostępna jest także u nas opcja oględzin online, a wszystkie oferty są przedstawione na stronie wraz ze zdjęciami i opisami. Z nami zakup apartamentu czy innej nieruchomości w Warnie jest prosty i w pełni bezpieczny.

Warna – klimatyczny kurort z historią w tle

Warna jest określana mianem letniej stolicy Bułgarii. To trzecie co do wielkości miasto w tym kraju. Posiada wiele atrakcji turystycznych o charakterze historycznym jak muzea, cerkwie czy łaźnie rzymskie, ale także piękny park nad samym morzem, delfinarium czy dyskoteki i nocne kluby. Dlatego posiadając apartament w Warnie, można liczyć na stałe zainteresowanie turystów.

Warna to także największy w kraju port nad Morzem Czarnym. Miasto rozciąga się wzdłuż północno-zachodniego brzegu Zatoki Warneńskiej, wcinającej się głęboko w ląd. Wokół całej Warny występują piaszczyste plaże o znacznej szerokości, a woda jest tam bardzo spokojna.

Polecamy nieruchomości w tym mieście Państwa uwadze. Apartamenty czy mieszkania w Warnie nadają się do zamieszkania, pobytów wakacyjnych oraz na wynajem.

Sprawdźcie także inne nasze nieruchomości w Bułgarii.