Duża baza nieruchomości w Bułgarii. Atrakcyjne ceny i promocje!
Wyszukiwanie nieruchomości

Sozopol

Komfortowe i niedrogie nieruchomości nad morzem w popularnym bułgarskim kurorcie Sozopol. U nas znajdziecie doskonałe warianty mieszkań, domów, działek nad morzem w dostepnych cenach.

Proponujemy Państwu apartamenty w Sozopolu pięknej miejscowości nad Morzem Czarnym. To idealna opcja do letniego wypoczynku, zamieszkania albo wynajmu turystom i czerpania korzyści finansowych. Nieruchomości w Bułgarii to nasza specjalność, posiadamy wiele dostępnych lokali w atrakcyjnych cenach.

Apartamenty w Sozopolu – atrakcyjne i w korzystnych cenach

Sozopol to jedno z miejsc, w których oferujemy apartamenty na sprzedaż. Wszystkie nasze lokale mają wysoki standard i dają możliwość natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu. Pomagamy przy wyborze, doradzamy, informujemy o szczegółach, a także organizujemy wstępne oględziny online. Ceny apartamentów w Sozopolu są niższe od podobnych nieruchomości w innych kurortach Europy. Zapewniamy pełne wsparcie i opiekę prawnika i tłumacza również podczas finalizacji zakupu.

Sozopol – historia i nowoczesność

Sozopol to miejscowość wypoczynkowa (nawiasem mówiąc, jedna z najstarszych na kontynencie) znajdująca się w południowej Bułgarii, w pobliżu granicy z Grecją.

Dlaczego jest taki atrakcyjny? Wszystko jest bardzo proste. Oprócz hoteli i stosunkowo niewielkich willi znajduje się tutaj wiele interesujących zabytków. Ze względu na niewielkie rozmiary (z wyjątkiem wczasowiczów, w mieście mieszka tylko około 4000 mieszkańców), można z łatwością spacerować. Istnieje kilka doskonałych plaż z dobrą infrastrukturą, a także stara dzielnica z ciekawymi budynkami z końca XVI wieku, która oprócz wczasowiczów przyciąga także inwestorów z różnych krajów. Możesz kupić apartamenty i inne nieruchomości w Sozopolu w dowolnej części miasta, z dowolnego punktu jest widok na morze.

Latem klimat jest idealny z minimalnymi opadami deszczu, a morze jest zawsze ciepłe i dość czyste. W tym kurorcie, choć jest wielu wczasowiczów, znalezienie miejsca na plaży nie jest trudne.

Na Starym Mieście można poczuć się jak w późnym średniowieczu gdzieś w małym włoskim mieście. Są wąskie uliczki z kostką brukową, minimum pojazdów i maksimum ciszy. Na skalistym brzegu można spędzić godziny, podziwiając pejzaż morski.

W ośrodku organizowane są nocne imprezy, które młodzi ludzie tak bardzo uwielbiają, ale nie przeszkadzają w cichym wieczornym spacerze po plaży lub mieście. To miejsce jest odpowiednie dla rodzin lub dla tych, którzy kochają ciszę i spokój.

W Sozopolu znajduje się wiele różnych zabytków architektury, starożytne katedry i inne ciekawe miejsca. Tutaj można poczuć prawdziwy bułgarski smak, którego brakuje w dużych kurortach tego kraju.

W Sozopolu nasze apartamenty na sprzedaż pochodzą zarówno od dewelopera, jak i z rynku wtórnego.

Sprawdźcie także inne nasze nieruchomości w Bułgarii.