Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Lokalizacja
23 828 € / 101 429 pln
Numer
1
Metraż, m²
31
Pokoje
1
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Kompleks wypoczynkowy położony jest w prestiżowej dzielnicy Sveti Ivan w południowej części Bansko, u podnóża góry Pirin, zaledwie 5 minut jazdy minibusem do stacji wyciągu gondolowego i 10 minut spacerem od centrum miasta. St. Ivan to jedna z najbardziej prestiżowych części miasta.

Powodem tego jest korzystne położenie oraz elitarne zespoły, które powstały tu na przestrzeni ostatnich kilku lat. Wokół kompleksu jest 360 stopni oszałamiających widoków. Kompleks uzdrowiskowy sąsiaduje z Parkiem Narodowym Pirin, co z kolei gwarantuje całkowity brak jakiejkolwiek przyszłej budowy wokół obiektu. Kompleks oferuje właścicielom i gościom własną infrastrukturę, a także pieszo do miasta.

Kompleks składa się z 80 luksusowych apartamentów o powierzchni od 31,77 do 84,44 mkw. W Balkan Heights znajdują się: część hotelowa z recepcją, lobby bar, serwis, centrum spa z basenem, centrum biznesowe, sklepy, restauracja, pralnia, obsługa. Mieszkania sprzedawane są pod klucz. Dodatkowo oferowanych jest kilka pakietów mebli.

Szczegóły
Telewizja
Bar
Całodobowa ochrona
Basen kryty
Lobby bar
Wyciąg Garderoba
Sklep
Łaźnia parowa
Pralnia
Restauracja
Recepcja
Sauna
Spa
Wideo
Kurort