Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
1 900 000 € / 8 110 150 pln
Numer
397
Metraż, m²
1720
Pokoje
4+
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

W sprzedaży hotel na narciarskim górskim kurorcie Pamporowo w Bułgarii.

Dziwna przyroda i idealna ekologia. Hotel pracuje całoroczny. Budowle i budowy kompleksu są zaprojektowane i zbudowane odpowiednio do bułgarskich i europejskich wymagań Norm państwowych i po сейсмоустойчивости. Wszystkie budowle są przyjęte do eksploatacji państwową komisją. Jest cała odpowiednia dokumentacja. Электроснабжение - 380 na 220 w. Ogrzewanie autonomiczne. Wyposażony współczesnym sprzętem i komunikacjami.

Przepiękny zdrojowy rejon dla zimowego i letniego odpoczynku. Plac budowy - 1400 кв.м. + oddzielna willa (шале) - 320 кв.м.- dla 10 osób.

Działka rolna - 4000 м.кв.

Budowa - 4 kondygnacje. Wszystkie numery i apartamenty wychodzą na góry z wyjątkowo pięknym rodzajem. 25 numerów, z ich 10 2-комнатных i 7 apartamentów na 2 - 4 osobę, 4 apartamenty na 4 osobę i 4 dla personelu.

Umeblowanie stylowe i funkcjonalnie. Numery są wyposażone w meble, telewizory. Jest kablowa telewizja i internet. Oddzielny węzeł sanitarny i natrysk albo prysznicowa kabina. Konieczne meble, kobierce, naczynie. Restauracja na 50 miejsc, co proponuje potrawy bułgarskiej i internacjonalnej kuchni, СПА-центр włącza: фитнес sala, jacuzzi, sauna, masażowy gabinet, a tak же-бильярд, sklep pamiątek. Kuchnia: podłoga wyłożyła się ceramiczną tabliczką, są wbudowane kuchenne szafy, elektryczna płyta, lodówki, wyciąg, kuchenka mikrofalowa, piec, szablonowa i in.

Do narciarskich górskich linociągów - 2км. Hotel ma w rozporządzeniu własny mikrobus. Jest pomieszczenie dla przechowywania paliwa z cysterną na 10 ton, drewniany barak 160.mkw. z przeprowadzoną elektrycznością, wodą i kanalizacją, dwupiętrowa willa - luksus 4 га ziemi i tur. minibus na 12 osób.

Szczegóły
Monitoring
Woda
Całodobowa ochrona
Wyciąg Garderoba
Meble
Łaźnia parowa
Recepcja
Sauna
Spa
Sprzątanie mieszkań
Zadbany teren
Elektryczność
Wideo