Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Lokalizacja
43 064 € / 184 301 pln
Numer
90
Metraż, m²
54
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Słoneczne Marzenie - nowy kompleks, rozmieszczony na terytorium куротного miasteczka Балчик. Obiekt składa się z dwóch lustrzany rozmieszczonych budowl, co proponuje na sprzedaż osiemdziesiąt cztery apartamenty, basen, фитнес centrum, saunę. Apartamenty składają się z luźnej bawialnii z wbudowaną kuchnią i jednej albo dwóch sypialni z balkonem. Mieszkania są wystawione na sprzedaż z poziomem obróbki "pod klucz" Usługi z kierowania i obsługi kompleksu włączają: ochronę, odejście za ogólnymi częśćmi, basenem i parkiem.

Балчик - niewielkie zdrojowe miasteczko znajduje się w czterdziestu kilometrach na północ od Варны, nad brzegiem przytulnej zatoki, obronionej przylądkiem Калиакра. Świetna kombinacja morskiego klimatu i mineralnych kąpieli, dziesiątki hydrotermicznych źródeł i limany borowina zabezpieczają przepiękne warunki dla odpoczynku i leczenia wielu chronicznych chorób. Przybrzeżna smuga jest jedna z najbardziej cennych mineralogicznych stref Bułgarii.

Wzięły decyzję kupić nieruchomość w Bułgarii? Utrafiliście dokładnie za adresem. Katalog naszej agencji ucieszy was dostatkiem propozycji związanych z kupnem nieruchomości w Bułgarii.

Szczegóły
Monitoring
Telewizja
Całodobowa ochrona
Odkryty basen
Pralnia
Recepcja
Silownia
Wideo