Duża baza nieruchomości w Bułgarii. Atrakcyjne ceny i promocje!
Wyszukiwanie nieruchomości

Złote Piaski

Nasi klienci mogą liczyć na najpiękniejsze nieruchomości w Bułgarii. Oferujemy apartamenty na sprzedaż w Bułgarii w Złotych Piaskach w luksusowym kompleksie z widokiem na morze. Proponowane przez nas lokale wyróżniają się atrakcyjną ceną i doskonale sprawdzają się w celach inwestycyjnych. Stanowią wymarzone miejsce do wypoczynku i chętnie wybierane są przez turystów z całego świata.

Nieruchomości w kurorcie Złote Piaski

Osobom, którym zależy na doskonałej lokalizacji, polecamy kompleks Złote Piaski. Znajduje się na wybrzeżu Morza Czarnego i spełnia wszystkie oczekiwania miłośników plażowania. Wysoki standard obiektu wiąże się z całodobową obsługą i licznymi udogodnieniami. Wybierając apartamenty na sprzedaż, można liczyć między innymi na:

  • ochronę i recepcję,
  • usługę sprzątania mieszkań,
  • plac zabaw dla dzieci i siłownię,
  • restaurację z urozmaiconym menu,
  • dostęp do basenu.

Szczegółowa lista atrakcji zależy od wybranego obiektu. Nieruchomości położone w Bułgarii z pewnością nie pozwalają na nudę. Ciepły klimat i widok na morze to gwarancja udanych wakacji. Pozytywnym zaskoczeniem dla inwestorów są atrakcyjne ceny lokali. Apartamenty typu studio mają różne metraże i każdy znajdzie warianty odpowiednie dla swoich potrzeb. Wśród najpopularniejszych kurortów na Bałkanach można wymienić także Słoneczny Brzeg. Zachęcamy do przejrzenia aktualnych ofert.

Najpiękniejsze apartamenty na sprzedaż

W jaki lokal warto zainwestować? Nasi agenci nieruchomości chętnie pomogą przy podjęciu decyzji i udzielą wszystkich niezbędnych informacji. Apartamenty w Bułgarii często wybierane są przez klientów zagranicznych, co wiąże się z koniecznością przekładu dokumentów. Oferujemy pomoc tłumacza i konsultacje z prawnikami. Zajmujemy się również kompleksowym zarządzaniem mieszkaniami. Inwestorzy, którzy kupili lokum w kompleksie Złote Piaski, mogą liczyć na jego wyposażenie i zewnętrzną obsługę najemców. Elastycznie podchodzimy do potrzeb klientów i świadczymy różnego rodzaju usługi. Pomagamy również przy organizacji transportu i noclegu na oględziny nieruchomości.

Wśród proponowanych przez nas domów i apartamentów znajdują się wyłącznie wiarygodne oferty. Dodatkowe udogodnienia, takie jak plac zabaw dla dzieci, sprzątanie i widok na Morze Czarne zachęcają do podjęcia decyzji o zakupie!

Apartamenty na sprzedaż w Złotych Piaskach

Apartamenty na sprzedaż w Bułgarii w Złotych Piaskach to doskonała inwestycja. Można je nabyć w korzystnych cenach, aby później świadczyć usługi wynajmu turystom. To bardzo popularny kurort przyciągający co roku całe rzesze turystów. Mieszkania w Złotych Piaskach są kilkukrotnie tańsze niż w podobnych kurortach w innych częściach Europy. W naszej ofercie jest duży wybór apartamentów w tej miejscowości, zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Chętnie pomożemy Państwu w wyborze propozycji odpowiedniej do oczekiwań i budżetu.

Wszystkie, także te w Złotych Piaskach, apartamenty i mieszkania na sprzedaż, zanim trafią do naszej bazy, są oglądane przez naszych pracowników i sprawdzane pod względem uregulowań prawnych. Sprawdzamy dokładnie aktualną ilość właścicieli i ewentualnych lokatorów, zaległości w czynszach oraz opłatach za media.

Zanim zdecydują się Państwo na zakup, możemy zorganizować Wam przylot w celu osobistego obejrzenia mieszkania. Zapewniamy wtedy pomoc w wynajęciu hotelu, opiekę naszego pracownika oraz tłumacza, a także prawnika, jeśli dojdzie do finalizacji transakcji. Jest także opcja oględzin online, a dodatkowo wszystkie nasze oferty są dokładnie sfotografowane, a zdjęcia są umieszczone na stronie. Z nami zakup mieszkania i każdej innej nieruchomości w Złatni Piasyci jest w pełni bezpieczny!

Apartamenty nad morzem w Bułgarii – korzystny wybór

W Bułgarii, czy to w Złotych Piaskach, czy innych kurortach, mieszkania na sprzedaż są w cenach zbliżonych, a niejednokrotnie niższych niż w Polsce. Szeroko rozbudowania sieć połączeń samolotowych oraz autokarowych z naszym krajem jest dodatkowym atutem. Oprócz wynajmowania nieruchomości w Złatni Piasyci turystom można w nich spędzać wakacje wraz z całą rodziną.

To również świetny punkt wypadowy do pobliskich Turcji, Czarnogóry czy Chorwacji, z którymi to krajami Bułgaria jest dobrze skomunikowana. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty apartamentów w Złotych Piaskach na sprzedaż!

Sprawdźcie także inne nasze nieruchomości w Bułgarii.