Nie pobieramy prowizji od kupującego! Załatwiamy wszystkie formalności przy zakupie!
Wyszukiwanie nieruchomości

Czy inwestycja w mieszkaniе w Złotych Piaskach to dobry wybór?

zlote-piaski-mieszkania

Mieszkania na sprzedaż w Złotych Piaskach w Bułgarii od wielu lat należą do najbardziej popularnych. Zachwycające widoki, dostęp do morza i licznych plaż, lokalne atrakcje zachęcają do wypoczynku w tej miejscowości. Jeśli chcesz zagwarantować sobie udane wakacje w ciepłym miejscu, to zakup mieszkania w Bułgarii w jednym z nadmorskich kurortów jest dobrym pomysłem. Poznaj zalety mieszkań i apartamentów w Złotych Piaskach.

Wakacje w kurorcie Złote Piaski – zalety

Złote Piaski w Bułgarii to atrakcyjny kurort zlokalizowany tuż nad Morzem Czarnym, w pobliżu Warny. Zapewnia stały dostęp do plaż i licznych atrakcji wodnych. Znajduje się na terenie Parku Narodowego Bułgarii, co czyni go miejscem chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Decydując się na odpoczynek w tym miejscu, masz gwarancję dostępu do morza i plaż pokrytych złocistym piaskiem, czystego powietrza, oraz pięknych tras turystycznych i wielu zabytków. W Złotych Piaskach nie brakuje świetnych lokali gastronomicznych i restauracji serwujących dania lokalnej kuchni. Osoby, które wolą rozrywkę w klubach również znajdą tu coś dla siebie. Duża ilość nocnych lokali zapewnia zabawę przy muzyce na żywo lub współczesnych brzmieniach.

Bułgaria Złote Piaski – mieszkania i apartamenty na sprzedaż

Mieszkania w Bułgarii w Złotych Piaskach przeznaczone są na wynajem lub sprzedaż. Nie brakuje nieruchomości w atrakcyjnych kompleksach mieszkalnych o dowolnej powierzchni, które czekają na nowych właścicieli. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się również wśród Polaków ze względu na korzystne ceny i dogodną lokalizację. Oferty dotyczą zarówno mieszkań typu studio, jak i również przestronnych apartamentów. W zależności od budżetu można zdecydować się na mieszkania w stanie deweloperskim, które wystarczy umeblować lub lokale przeznaczone do remontu. Nieruchomości bardzo często mieszczą się w luksusowych kompleksach, które zapewniają szereg udogodnień jak place zabaw dla dzieci, siłownie, basen, usługi sprzątania mieszkań czy restauracje.

Ceny nieruchomości w Złotych Piaskach

Niskie koszty zakupu nieruchomości w Bułgarii przyciągają chętnych z wielu krajów europejskich, w tym z Polski. Mieszkania na sprzedaż w Złotych Piaskach w Bułgarii można nabyć w kwocie ok. 25 000 euro, czyli ok. 110 000 złotych. Większe lokale w pobliżu morza to koszt rzędu 40 000 euro, czyli 190 000 złotych. Cena zależy również od tego, czy decydujemy się na zakup nowej nieruchomości, czy pochodzącej z rynku wtórnego. Warto wziąć pod uwagę, że ceny mieszkań w miejscowościach nadmorskich są wyższe, niż w pozostałych regionach kraju.

Zakup mieszkania w Złotych Piaskach – podsumowanie

Korzystna cena nieruchomości, dogodna lokalizacja, wysokie temperatury i duża ilość atrakcji turystycznych sprawia, że zakup mieszkania w Złotych Piaskach jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które cenią sobie odpoczynek nad morzem. Złote Piaski to miejscowość idealna na wypoczynek dla rodzin z dziećmi, par oraz singli. Kupno mieszkania to również dobre rozwiązanie inwestycyjne, które zapewni dodatkowy dochód.

Jako agencja nieruchomości pomagamy w załatwieniu wszystkich wymaganych formalności związanych z zakupem mieszkania, bądź apartamentu. Oferujemy pełną obsługę: pomoc prawną, tłumacza, zapewniamy notariusza, oraz pomagamy w załatwieniu spraw urzędowych. Prowadzimy negocjacje cen nieruchomości, aby uzyskać najkorzystniejszą cenę lokalu. Zapewniamy konsultacje prawne i doradztwo księgowe. Zawsze zachęcamy do osobistej wizyty w Bułgarii w celu oceny nieruchomości przed finalizacją zakupu, oferujemy transport z lotniska. Pomagamy w wynajmie zakupionych nieruchomości i ich zarządzaniu. Towarzyszymy naszym klientom na każdym etapie procesu kupna nieruchomości.

Bulgaria Street to agencja nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy nieruchomości w Bułgarii na sprzedaż w dowolnej lokalizacji. Znajdziesz w naszej ofercie mieszkania w Złotych Piaskach i innych kurortach nadmorskich czy miejscowościach górskich. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z aktualnym katalogiem dostępnych mieszkań. Pomożemy Ci wybrać nieruchomość, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania.