Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Lokalizacja
68 978 € / 294 012 pln
Numer
69
Metraż, m²
43
Pokoje
1
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Sprzedaż nieruchomości od inwestora, w elitarnym kompleksie zamkniętego typu "Piaskowe Lilie". Kompleks jest rozmieszczony na pierwszej linii nad plażą.

Kompleks jest otoczony nietkniętą, praktycznie, niewinną przyrodą miejscowego rezerwatu, skąd i bierze swoją nazwę, i szeroką plażą z czystym złocistego koloru piaskiem. Właśnie w tym rezerwacie, kwitnie największa ilość delikatnych piaskowych lilii, które miejscowa ludność nazywa "piaskowymi wróżkami".

Kompleks jest zaprojektowany i zbudowany za ostatnimi współczesnymi architektonicznymi wzorcami i standardami, w połączeniu z architekturą dawnego Созополя. Duża część mieszkań ma wygląd nad morze. Na sprzedaż są wystawione w całości meblowane mieszkania, przy czym, każdy właściciel może wziąć aktywne uczestnictwo w wyborze sprzętu, obróbki, mebli dla swojego mieszkania. Kompleks proponuje swoim właścicielom masę wygód i rozrywek. Jest baza dla zajmowania wodnymi rodzajami sportu, i możliwość odwiedzić ciekawe miejsca w Bułgarii i Turcji.

Szczegóły
Telewizja
Bar
Monitoring
Salon kosmetyczny
Całodobowa ochrona
Lobby bar
Gabinet medyczny
Sklep
Odkryty basen
Подземный гараж
Restauracja
Recepcja
Spa
Sprzątanie mieszkań
Wideo
Kurort