Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Lokalizacja
83 270 € / 354 930 pln
Numer
407
Metraż, m²
75
Pokoje
2
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Sprzedaż mieszkań w nowym kompleksie w Bułgarii w prastarym mieście Sozopol, które jest rozmieszczone do 200 metrów od śródmieścia i 10 metrach od plaży.

Doskonały wariant dla sezonowego odpoczynku i pobytu. Lokalizacja kompleksu, w części miasta z rozwiniętą miejską infrastrukturą w (poczta, sklepy, szkoły, apteki, supermarkety, restauracje, bańki, muzea i пр.) stwarza warunki dla komfortowego pobytu w kompleksie okrągły rok.

Kompleks składa się z trzech oddzielnych części klasy "luksus". Przepiękna lokacja kompleksu, zabezpiecza lekki dostęp do plaży, która jest rozmieszczona z wewnętrznej strony kompleksu. W architektonicznym planie, kompleks wpisuje się harmonijnie do miejskiego i przyrodniczych landszaft. Kompleks jest zbudowany na czterech naziemnych poziomach i ma w rozporządzeniu 11 apartamentów. Wszystkie mieszkania proponują się w mierze dokonanej "pod klucz" z pełną obróbką.

Jest ustalona cała электропроводка: wyłączniki, przeprowadzenie dla klimatyzatorów w każdym pokoju oświetleniowe przyrządy, gniazda, a także specjalne kable dla kablowej telewizji, internetu i telefonu. Parkiet, co lamuje, na podłodze w sypialniach i bawialniach i na tarasach. Ściany szpachlówka i zabarwione wodoemulsją farbą. Plastikowe okienne ramy z podwójnym szkleniem. W całości skompletowane sanitarne węzły - терракот i fajans, elewacyjna tabliczka, mieszarka,
natrysk, umywalka, drzwi z aluminiowego profilu z szklanym ornamentem.

Szczegóły
Telewizja
Bar
Grill
Woda
Odkryty basen
Recepcja
Sauna
Zadbany teren
Elektryczność
Wideo
Kurort