Duża baza nieruchomości w Bułgarii. Atrakcyjne ceny i promocje!
Wyszukiwanie nieruchomości

Jak zdalnie kupić nieruchomości w Bułgarii bez zbędnych kłopotów i wydatków

Jak zdalnie kupić nieruchomości w Bułgarii bez zbędnych kłopotów i wydatków

Wiele osób zastanawia się jak zdalnie kupić nieruchomość w Bułgarii. Jest to prostsze, niż mogłoby się wydawać! Bulgaria Street zapewnia fachowe i kompleksowe wsparcie na każdym z etapów zakupu nieruchomości w Bułgarii. Nasze ponad 15-letnie doświadczenie jest gwarancją profesjonalnej obsługi. Dysponujemy ogromną bazą ofert i mamy specjalne narzędzia ułatwiające ich wybór bez konieczności osobistej wizyty w kraju. Przy naszej pomocy wielu obywateli Polski i całej Unii Europejskiej stało się właścicielami apartamentów w Bułgarii

Jeśli planują Państwo zakup nieruchomości na rodzinne wakacje w Słonecznym Brzegu lub Neseberze, albo szukają mieszkania do wynajęcia w Burgas lub Złotych Piaskach, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Podpowiadamy, jak wybrać zdalnie najlepszą opcję niedrogich lub luksusowych nieruchomości nad morzem w Bułgarii.

 

Jak zdalnie kupić nieruchomość w Bułgarii? Oferta Bulgaria Street

Kupno nieruchomości w Bułgarii jest możliwe nawet bez osobistych odwiedzin w tym kraju. Około 20% naszych klientów nie było tu przed zakupem mieszkania, kawalerki lub domu nad morzem. Opłacalność inwestycji, rekomendacje od bliskich, a także porady naszych ekspertów to elementy, które pomogły im podjąć decyzję.

Poza tym informacje w internecie pozwalają zapoznać się z kurortami, porównać różne nieruchomości — ich ceny, infrastrukturę, powierzchnię, standard wykończenia i komfort kompleksów. W trybie zdalnym mogą też Państwo wyjaśnić szczegóły dotyczące dewelopera i stworzyć biznesplan dotyczący inwestycji w nieruchomości wypoczynkowe.

Jeśli chcą Państwo kupić mieszkanie w Bułgarii z najlepszą lokalizacją – prosimy skorzystać z map online. Różne tryby, mapy satelitarne i dane dotyczące wysokości pomagają w badaniu terenu, stromości zjazdu lub łagodnego przejścia do morza, dostępności transportowej i rozwoju infrastruktury. Doświadczeni inwestorzy mogą na podstawie mapy określić, czy pusta działka grozi zamknięciem widoku na morze z balkonu mieszkania, czy też zespół urbanistyczny jest już w pełni ukształtowany.

W niektórych rejonach dostępny jest internetowy spacer ulicami kurortu pomagający ocenić: prestiż okolicy, klimat, wygodę lokalizacji domu oraz bliskość supermarketów i restauracji. Można wybrać się na wirtualny spacer po plaży, porównać różne opcje i wybrać najlepszą.

 

Katalog Bulgaria Street — zalety

Zdalny zakup nieruchomości w Bułgarii ułatwia stworzone przez nas narzędzie, pozwalające na przeglądanie i wybór interesującej oferty. Oto zalety katalogu Bulgaria Street w wyszukiwaniu online bułgarskich posiadłości:

 • wyszukuje apartamenty i domy nad morzem lub z bezpośrednim widokiem na morze,
 • filtruje mieszkania, domy, nieruchomości komercyjne, działki i oferty deweloperów,
 • jedno kliknięcie, wystarcza, aby posortować bazę danych według ośrodków,
 • szybkie sortowanie według powierzchni i ceny,
 • szczegółowy opis obiektu i rzetelna sesja zdjęciowa,
 • błyskawiczne wyszukiwanie dokładnej lokalizacji obiektu na mapie,
 • bezpośrednie kontakty managera, który udzieli wyczerpujących informacji — od liczby łóżek po koszty rejestracji zakupu, podatki i opłaty serwisowe.

 

Porady dotyczące zakupu nieruchomości online

Bulgaria Street udziela online odpowiedzi na wszystkie pytania związane ze sprzedażą nieruchomości nad morzem. Komunikujemy się za pomocą: e-mail, indywidualnych rozmów na Skypie, komunikatorów takich, jak WhatsApp oraz zdalnych konferencji w Zoom.

Sprzedajemy apartamenty i domy w Bułgarii od ponad 15 lat, dlatego znamy specyfikę kurortów. Wiemy — gdzie sprzedaje się niedrogo wtórne nieruchomości, a gdzie są luksusowe regiony dla wymagających. Powiemy Państwu, gdzie znajdują się  najlepsze widoki na morze i najpopularniejsze plaże, opowiemy historię dewelopera, wyjaśnimy zawiłości podatkowe i podpowiemy, jak najlepiej wykorzystać nieruchomości w kurortach.

 

Wizyty online w oferowanych nieruchomościach

Bulgaria Street oferuje klientom usługę wizyty w wybranej nieruchomości w Bułgarii online. Nasi pracownicy dokonują prezentacji na żywo lub pokazują zrobione wcześniej nagranie. Szczegółowo przy tym pokazują całość domu, apartamentu lub mieszkania. Zwracają uwagę na interesujące z puntu widzenia nabywcy szczegóły, takie jak widok z okna, jakość wykończenia, marki sprzętu AGD. Informują także o stawkach firmy zarządzającej nieruchomością.

 

Oprowadzanie na żywo po nieruchomościach

Nasza firma oferuje także tradycyjny sposób zakupu domów i mieszkań w Bułgarii, polegający na osobistym oglądaniu i dokonywaniu decyzji na miejscu. Każdemu z naszych klientów przypisany jest osobisty menedżer, który:

 • opracowuje najlepszą trasę oprowadzania po nieruchomościach,
 • organizuje transfer z lotniska,
 • oferuje dogodne opcje pobytu w hotelu,
 • zapewnia tłumaczenia,
 • pomaga negocjować z właścicielem.

Agencja sprawdza wybrany obiekt, monitoruje brak długów i sporów prawnych. Nasi menedżerowie pomogą Państwu przeanalizować warunki umowy przedwstępnej i umowy z firmą zarządzającą, umówić się z notariuszem i zarejestrować mieszkania lub inne nieruchomości w urzędach.

 

Zakup nieruchomości online z Bulgaria Street

Cyfryzacja na rynku nieruchomości poczyniła znaczny postęp. Klienci dokonują dziś zyskownych transakcji bez konieczności odwiedzania Bułgarii — sprzedają i kupują nieruchomości bez przekraczania granic, nie tracąc czasu i pieniędzy na podróż.

Wspólnie z niezależną kancelarią prawniczą sporządzamy z Państwem pełnomocnictwa do przygotowania dokumentów, uzgadniamy warunki transakcji, podpisujemy przedwstępne i główne umowy sprzedaży i kupna, zakładamy rachunki do rozliczeń finansowych, rejestrujemy nieruchomości, podpisujemy umowę z firmą zarządzającą.

Wszystkie etapy odbywają się w czasie rzeczywistym, więc są Państwo praktycznie obecni przy transakcji. Klucze i dokumenty do nowej nieruchomości można odebrać sprawdzonym kurierem lub z bezpośrednio z naszego biura podczas wakacji do Bułgarii.

 

Zarządzanie online

Bulgaria Street zapewnia także usługi dotyczące wynajmu Państwa nieruchomości. Dbamy o maksymalne obłożenie, aby wygenerować stały pasywny dochód. Nasza przejrzysta sprawozdawczość finansowa i stała komunikacja online gwarantują spokój i rentowność zakupu nieruchomości w słonecznej Bułgarii.

 

Zapraszamy do zapisania się na naszą listę oczekujących!

Jeśli chcą Państwo nabyć nieruchomości online w Słonecznym Brzegu, Neseberze, Złotych Piaskach, Burgas lub innej lokalizacji na najkorzystniejszych warunkach – prosimy zostawić zapytanie. Wtedy jako pierwsi otrzymają Państwo informacje o najatrakcyjniejszych nieruchomościach w kurortach i miastach. 

Odpowiedź na pytanie, jak zdalnie kupić mieszkanie w Bułgarii bez zbędnych kłopotów i wydatków, brzmi — tylko z Bulgaria Street!