Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
100 685 € / 429 160 pln
Numer
722
Metraż, m²
140
Pokoje
4+
Łazienki
2
Piętro
2
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Proponuje się dla sprzedaży doskonały wiejski dom, który podejdzie dla komfortowego stałego pobytu na czarnomorskim nadbrzeżu Bułgarii.

Charakterystyka domu

Nieruchomość rozmieszczona w zagospodarowanej bułgarskiej wsi Marynka. Wieś znajduje się w pięknej miejscowości wszystkiego do 7 km od Burgasa. Odległość do portu lotniczego składa 17 km Do prastarego miasta-kurortu Созополь - 26 km

Marynka - spokojna i wysokogatunkowa wieś, w której stale mieszkają więcej dwóch tysięcy osób. We wsi funkcjonuje szkoła, cerkiew, sklepy, kawiarnie.
Z Burgasem i innymi zaludnionymi punktami uregulowano wygodne transportowe połączenie.

Dom jest rozmieszczony w centrum Marynki. Do piaszczystej plaży zaledwie 2,5 km Niedaleko od domu znajdują się zatrzymanie się społecznego траспорта, spożywcze sklepy, punkt pomocy medycznej i dziecięcy placyk.

Plac jednopiętrowego domu składa 140 кв.м. Na pierwszym эатеж w domu znajduje się przedpokój, bawialnia, kuchnia, spiżarnia i węzeł sanitarny. Na drugiej kondygnacji są rozmieszczone trzy sypialnie, węzeł sanitarny i balkon. Na podwórzu placem 720 mkw. znajduje się parkowanie i pomocnicza budowa, która wykorzystuje się jak letnia kuchnia.

Dom sprzedaje się z meblami i inną sytuacją.

Główne akcenty:

  • Bliskość plaży.
  • Dobra wieś dla stałego pobytu.
  • Adekwatna cena.

Nie bierzemy komisji od naszych klientów.

Szczegóły
Woda
Klimatyzacja
Meble
Parking
Zadbany teren
Elektryczność
Wideo
Kurort