Duża baza nieruchomości w Bułgarii. Atrakcyjne ceny i promocje!
Wyszukiwanie nieruchomości

Czy inwestycja w mieszkania w Słonecznym Brzegu to dobry pomysł?

bulgaria-sloneczny-brzeg

Mieszkania na sprzedaż w Bułgarii w Słonecznym Brzegu wzbudzają coraz większe zainteresowanie wśród odwiedzających ten kraj turystów. Niskie ceny lokali mieszkalnych w porównaniu z kosztami zakupu w innych krajach europejskich sprawiają, że Polacy również coraz chętniej decydują się na mieszkania w Bułgarii. W sezonie letnim nie brakuje turystów w Słonecznym Brzegu, a infrastruktura sprzyja różnym formom wypoczynku. Sprawdź, dlaczego warto kupić mieszkanie w tej miejscowości.

Słoneczny Brzeg – turystyczny kurort wypoczynkowy

Słoneczny Brzeg to jeden z najbardziej znanych bułgarskich kurortów. Co roku przyciąga turystów z całego świata. Położony jest na wybrzeżu, w Zatoce Burgaskiej, pomiędzy miastem Święty Włas, a Neseber. W miesiącach letnich temperatura wody w morzu przekracza 20 stopni, z kolei powietrza utrzymuje się okolicy 27 stopni Celsjusza. Taka pogoda stwarza idealne warunki do wypoczynku na plaży i korzystania z uroków morza. W okolicy Słonecznego Brzegu nie brakuje też licznych atrakcji turystycznych. Warto zwiedzić pobliskie miejscowości i miasteczka jak Pomorie, Sozopol lub udać się na nieco dłuższą wycieczkę do Warny. W niedalekiej odległości znajduje się też Park Narodowy Ropotamo, gdzie można podziwiać wyjątkowe gatunki fauny i flory.

Dla osób lubiących zabawę do białego rana również nie zabraknie atrakcji w Słonecznym Brzegu. Liczne kluby i dyskoteki zapewniają rozrywkę, a restauracje i lokale gastronomiczne serwują doskonałe potrawy lokalnej kuchni.

Mieszkania w Słonecznym Brzegu – dlaczego warto zainwestować?

Rynek nieruchomości w Bułgarii prężnie się rozwija za sprawą korzystnych dla turystów cen lokali mieszkalnych. W Słonecznym Brzegu mieszkania na sprzedaż zazwyczaj zlokalizowane są w kompleksach mieszkalnych, które oferują liczne udogodnienia. Ogrodzony kompleks wyposażony jest m.in. w basen, ogólnodostępne leżaki, siłownię, restauracje, place zabaw dla dzieci, a nawet usługi sprzątania mieszkań. Zakup mieszkania na własność w miejscowości nadmorskiej jak Słoneczny Brzeg to świetny pomysł na udane wakacje oraz sposób na dodatkowy dochód. Poza sezonem mieszkanie można wynająć, dzięki czemu zyskamy dodatkowe pieniądze na jego utrzymanie.

Nieruchomości w Bułgarii – ceny lokali mieszkalnych

Czy ceny mieszkań w Bułgarii w Słonecznym Brzegu są naprawdę atrakcyjne? Dla przykładu apartament typu studio w kompleksie położonym kilka metrów od morza kosztuje około 19 000 euro, czyli ok. 85 000 złotych. Mieszkania wyposażone są w balkony, nierzadko z widokiem na morze. Za 2 pokojowy lokal zapłacić trzeba kwotę rzędu 28 000 euro, czyli ok. 120 000 złotych. Dokładne ceny mieszkań mogą się nieznacznie różnić, w zależności od tego, czy chcemy kupić nieruchomość z rynku wtórnego, czy w stanie deweloperskim. Warto zaznaczyć, że mieszkania w mniej popularnych miejscowościach są jeszcze tańsze.

Mieszkania na sprzedaż w Słonecznym Brzegu – czy warto kupić?

Zakup i wynajem mieszkania w Słonecznym Brzegu to bardzo korzystne rozwiązanie. Własne mieszkanie to doskonałe rozwiązanie na wakacyjne wyjazdy dla całej rodziny. Z kolei wynajem lokalu przez pozostałe miesiące w roku przyniesie dodatkowy dochód. Koszty utrzymania lokalu, podobnie jak jego zakupu są konkurencyjne, w porównaniu z cenami w Polsce. Sprzątanie i opiekę nad mieszkaniem można zlecić zdalnie, co jest dodatkowym atutem.

Jako agencja nieruchomości Bulgaria Street zajmuje się sprzedażą mieszkań w Bułgarii. Oferujemy atrakcyjne apartamenty w dogodnych lokalizacjach i miejscowościach nadmorskich. Zapewniamy wsparcie i pomoc w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności związanych z zakupem nieruchomości w Bułgarii. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z aktualnym katalogiem dostępnych mieszkań. Wspólnie znajdziemy wymarzone mieszkanie na sprzedaż w Słonecznym Brzegu lub innym znanym kurorcie.