Duża baza nieruchomości w Bułgarii. Atrakcyjne ceny i promocje!
Wyszukiwanie nieruchomości

Aktualne ceny na nieruchomości w Bułgarii

Rodzaj nieruchomości   Słoneczny Brzeg Święty Włas Burgas Warna Pomorie Sozopol
Kawalerki (1 pok.) Od 18 000 € 33 000 € 35 000 € 45 000 € 38 000 € 40 000 €
Mieszkania (2 pok.) Od 43 000 € 50 000 € 55 000 € 75 000 € 60 000 € 56 500 €
Mieszkania (3 pok.) Od 50 000 € 75 000 € 85 000 € 62 000 € 79 000 € 70 500 €
Domy Od 115 000 € 150 000 € 150 000 € 180 000 € 160 000 € 160 000 €

 

Ceny mieszkań w Bułgarii przyciągają uwagę inwestorów z całego świata. Zastanawiasz się, dlaczego nieruchomości w tym rejonie cieszą się coraz większą popularnością? Odpowiedź jest prosta: atrakcyjne ceny, stabilność ekonomiczna i rosnący popyt na wynajem. W Bułgarii ceny mieszkań są często niższe niż w Polsce, a jednocześnie oferują wysoki standard życia. 

Bułgaria – ceny mieszkań i domów

Ceny nieruchomości w Bułgarii są bardzo konkurencyjne, ale to nie jedyny powód, dla którego warto tu inwestować. Kraj ten oferuje niskie opłaty i podatki, otwartość na cudzoziemców, stabilność ekonomiczną oraz rosnące zainteresowanie wynajmem, zwłaszcza wśród turystów i emerytów z całej Europy. Dodatkowo bułgarski rynek nieruchomości charakteryzuje się wzrostową tendencją, co sprawia, że inwestycja z czasem znacząco zyskuje na wartości.

Wiele osób pyta nas głównie o ceny mieszkań w Bułgarii nad morzem. I choć często kojarzymy Bułgarię głównie z wakacjami nad Morzem Czarnym, to kraj ten ma znacznie więcej do zaoferowania. Góry, kultura, smaczne jedzenie i gościnność mieszkańców to tylko niektóre z wielu atutów, jakie oferuje Bułgaria. Ceny nieruchomości są dodatkową zachętą, która przyciąga tu inwestorów – mieszkanie z widokiem na morze w atrakcyjnym kompleksie w Słonecznym Brzegu kupić można już od 19 tys. euro, w Sozopolu poniżej 60 tys. euro, a w Nesebarze od 45 tys. euro. 

Dlaczego warto wybrać Bulgaria Street?

Nie jesteśmy kolejną agencją nieruchomości. Znamy się na każdym obiekcie w Bułgarii, ceny mieszkań i domów nie mają przed nami tajemnic. Załatwiamy wszystkie formalności za naszych klientów, rejestrujemy nieruchomości, a nawet pomagamy je umeblować i remontować. Nasza oferta jest bogatsza niż konkurencji, możemy zaproponować najatrakcyjniejsze ceny domów w Bułgarii, a przy tym nie pobieramy dodatkowych prowizji od kupującego. 

Dzięki temu, że jesteśmy na miejscu w Bułgarii, może poświęcić więcej czasu każdemu klientowi.

Jakie nieruchomości oferujemy?

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne nieruchomości w Bułgarii: od apartamentów nad morzem, przez mieszkania w górach, aż po działki i nieruchomości komercyjne. Oto kilka propozycji:

Panujące w Bułgarii ceny domów oraz konkurencyjne ceny mieszkań w Bułgarii to świetna okazja dla tych, którzy szukają alternatywy dla swojego rodzimego rynku. Niezależnie od tego, czy interesują Cię nowoczesne apartamenty w kurortach nadmorskich, czy tradycyjne domy w malowniczych górskich wioskach, ten rejon oferuje szeroką gamę możliwości. W porównaniu z innymi krajami europejskimi, ceny nieruchomości w Bułgarii prezentują się niezwykle korzystnie, co budzi zainteresowanie osób poszukujących opłacalnych inwestycji. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem nieruchomości za granicą, to może być idealne miejsce dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci znaleźć idealną nieruchomość: spełniającą Twoje oczekiwania i dostosowaną do Twojego budżetu.