Duża baza nieruchomości w Bułgarii. Atrakcyjne ceny i promocje!
Wyszukiwanie nieruchomości

Opinie

Dzień dobry, wszystkim, z naszego nowego mieszkania w Słonecznym Brzegu - przepiękny kurort bułgarski nad Morzem Czarnym. Razem z Sylwią szukaliśmy mieszkania do kupna, oglądaliśmy różne oferty w Polsce, za granica i natrafiliśmy na firmę Bulgaria Street, przedstawiciel której zaproponował nam ciekawe oferty.

Dzień dobry, jestem Paweł z Polski. Przyjechałem do Słonecznego Brzegu. Kupiliśmy tu mieszkanie właśnie w tym apartamentowcu tak, jak i chcieliśmy. Oglądając stronne internetowe agencji dobraliśmy sobie mieszkanie w odpowiednim miejscu, odpowiedniej wielkości. Przede wszystkim chcieliśmy mieszkanie z dużym tarasem i w spokojnym miejscu.

Inwestycja w mieszkanie lub dom za granicą powinna być starannie przemyślana. W przypadku kupna nieruchomości w kraju, takim jak Bułgaria opinie dotyczące biura są czymś, na co warto zwrócić uwagę. Wypowiedzi wszystkich klientów agencji Bulgaria Street są dostępne w tym miejscu. Zapraszamy do lektury.

Zakup nieruchomości z Bulgaria Street – opinie naszych klientów

Na tej stronie znajdą Państwo wypowiedzi klientów, którym udało się sfinalizować transakcję za pomocą naszej agencji. Każda osoba podzieliła się swoimi spostrzeżeniami oraz ogólną oceną współpracy na krótkim nagraniu lub poprzez notkę tekstową. Dzięki temu bez problemu mogą Państwo dowiedzieć się, jak przebiega zakup nieruchomości w Bułgarii oraz jakie opinie na temat naszej pracy mają klienci agencji Bulgaria Street. 

Warto zaznaczyć, że znajdą tu Państwo zarówno opinie klientów, którzy zdecydowali się na kupno mieszkania w Bułgarii, jak i zakup domu w tym pięknym kraju. Niezależnie od tego, jaki rodzaj inwestycji Was interesuje, sprawdzicie w tym miejscu, z jakim rodzajem obsługi spotykają się osoby podejmujące z nami współpracę. Robimy wszystko, by nasi klienci czuli się pewnie i bezpiecznie podczas zakupu mieszkania lub domu w Bułgarii. Opinie widoczne w tej kategorii to potwierdzają. 

Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty nieruchomości w Bułgarii, a po dopięciu transakcji – do pozostawienia po sobie opinii dla przyszłych klientów.