Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na pierwszej lini brzegowej w kurorcie Elenite. Kurort ten to niezwykle urokliwa miejscowość wypoczynkowa w Bułgarii, położona nad Morzem Czarnym na południowych stokach Starej Płaniny. Znajduje się w odległości 7 km od Słonecznego Brzegu, 45 km od Burgas oraz 85 km od Warny. W pobliżu kompleksu znajduję sie Park Wodny Atlantida, restauracje, komunikacja miejska.
Charakterystyka obiektu - mieszkanie znajduję się na 5 piętrze i składa się : z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, sypialni oraz tarasu z widokiem na wzgórza. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD.
Kompleks oferuje - zadbany teren, basen z bezplatnymi , leżakami, bezposredni dostęp do plaży, restauracje, i wiele innych udogodnień.
Powierzchnia - 64 m2
Cena - 43 500 euro