Mieszkanie - studio z widokiem na morze w Świętym Własie, Imperial Fort

18 000 Numer: 1289
Cena za m²
514.29
Łazienki
1
Piętro
1
Etap budowy
Oddane do urzytku
Odległość od morza
250 m
Igor Gołubow

Proponujemy Waszej uwadze niedrogie mieszkanie-studio z widokiem na morze i nowym umeblowaniem, a także domowym urządzeniem w popularnym kompleksie "Imperial Fort", zbudowanym na pierwszej linii morza bułgarskiego kurortu Święty Włas. Komfortowe mieszkanie dla przeprowadzenia letniego urlopu lub wygodnego wynajmu apartamentu.

Charakterystyka mieszkania
Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze budynku i składa się z przedpokoju, dużego gościnnego pokoju z kuchenną strefą, a także miejscem dla odpoczynku, lazienki z toaletą, tarasu z widokiem na morze. Mieszkanie południowe, światłe i proponuje wygodne planowanie. Z mieszkania można korzystać nie tylko w ciągu letniego sezonu, ale i dla pobytu lub zimowego odwiedzania wybrzeża Bułgarii.

Kompleks "Imperial Fort", jeden z popularnych kompleksów w południowej części wybrzeża Bułgarii. Kompleks proponuje rozmaitą i rozwiniętą wewnętrzną infrastrukturę - baseny, dziecięce placyki, sklepy, kort tenisowy, medyczny gabinet, biuro agencji turystycznej, przepiękna własna piaszczysta plażę.

Główne akcenty:
Pierwsza brzegowa linia morza;
Widok na morze;
Nowe meble i domowe urządzenie;
Niewysoka cena dla kurortu;
Rozwinięta i rozmaita infrastruktura;

Szczegóły

Parking
Plac zabaw dla dzieci
Klimatyzacja
Winda
Ambulatorium
Telefon
Recepcja
Sklep
Spa
Restauracja
Silownia
Bar
Lobby bar
Odkryty basen
Masaż
Całodobowa ochrona
Pralnia
Telewizja kablowa
Kort tenisowy
Meble
Zadbany teren

Podobne oferty