Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
40 000 € / 170 268 pln
Numer
560
Metraż, m²
63
Pokoje
2
Łazienki
1
Piętro
2
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Sprzedaje się w całości meblowane dwupokojowe mieszkanie na drugiej linii morza w kompleksie apartamentów Orange, który jest zbudowany na terytorium popularnego bułgarskiego morskiego kurortu Święty Włas.

Proponujemy waszej uwadze obszaru w całości meblowane mieszkanie z jedną sypialnią, które znajduje się w niewielkim wielomieszkaniowym domu pod nazwą Orange, rozmieszczonemu do 150 m od centralnej plaży bułgarskiego nadmorskiego kurortu Święty Włas.

Kupno mieszkania w domu, da wam możliwość nieodżałowanego letniego odpoczynku, stałego pobytu w kurorcie w ciągu okrągłego roku i doskonałej inwestycji do nieruchomości, która będzie miała popyt wśród co życzy dzierżawić mieszkanie w bezpośredniej bliskości od morza.

Charakterystyka nieruchomości

Kompleks apartamentów Orange, zbudowany w krokowej dostępności od morza(150 м), na cichej i spokojnej uliczce. Zagospodarowany rejon z rozwiniętą i rozmaitą infrastrukturą - sklepy, restauracje, bary, supermarket, Spa - centra, dziecięce placyki, apteki, jacht przystań.

Mieszkanie jest rozmieszczone na drugiej kondygnacji i składa się z: przedpokoju, bawialnii z kuchennym blokiem, sypialni, wyposażonego kąpielowego pokoju i tarasu.

Obsługa ogólnych części budowli - 350 euro do roku.

Szczegóły
Klimatyzacja
Sklep
Supermarket
Telewizja
Elektryczność
Woda
Meble
Zadbany teren
Wideo
Kurort