Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
27 000 € / 115 085 pln
Numer
554
Metraż, m²
48
Pokoje
2
Łazienki
1
Piętro
1
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Sprzedaż dwupokojowego mieszkania dla stałego pobytu i odpoczynku w domu, który jest rozmieszczony w mieszkalnej części popularnego bułgarskiego kurortu Święty Włas.

Kompania Bułgaria Street proponuje waszej uwadze miejską nieruchomość w mieszkalnej części miasta - kurortu Święty Włas. Dom jest rozmieszczony w bezpośredniej bliskości od śródmieścia(250 м), wokół domu jest skupiona cała całoroczny funkcjonująca infrastruktura - supermarkety, apteki, sklepy, restauracje, bank, szkoła, dziecięcy sadek. Plaże kurortu i zdrojowa infrastruktura, znajdują się do 10 min chodu od domu. Kupując nieruchomość w mieszkalnej części miasta, gwarantujecie собі maksymalnie komfortowy całoroczny pobyt daleko od hałaśliwej turystycznej części miasta i w owym że czasie krokową dostępność do plaż i morza.

Charakterystyka mieszkania:

Dwupokojowe mieszkanie, znajduje się na parterze trzypiętrowego domu, w którym na każdej kondygnacji rozmieszczono po dwa mieszkania. Za typem, mieszkanie jest "Koszulą" - bawialnia wychodzi na południową stronę domu, a sypialnia na północną. Z sypialni jest wyjście na ogromny samodzielny taras, można wyposażyć w który nowy urządzenia do trzeciego dodatkowego pokoju albo poszerzyć istniejącą sypialnię. Na tarasie można ustalić stoły i барбекю.

Mieszkanie składa się z: przedpokojowi, korytarzowi, sypialni, gościnnego pokoju z wbudowanym kuchennym blokiem z domowym urządzeniem(płyta, piecyk, kuchenka mikrofalowa, pralka) i kąpielowym pokojem z węzłem sanitarnym.

Przed domem są miejsca.

Nieobecny taks za obsługę ogólnych części budowli!

Szczegóły
Woda
Telewizja
Klimatyzacja
Restauracja
Supermarket
Zadbany teren
Elektryczność
Wideo
Kurort