Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
69 900 € / 297 942 pln
Numer
1658
Metraż, m²
62
Pokoje
2
Łazienki
1
Piętro
3
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Sprzedaż dwupokojowego meblowanego mieszkania z widokiem na morze w jednym z najprestiżowych kompleksów na wydbrzeżu "Arena 1", który jest zbudowany o 30 m od przepięknej plaży i portu jachtowego kurortu Święty Włas. Przepiękny wariant mieszkania dla tych, kto lubi odpoczywać w bezpośredniej bliskości od morza, zajmować się morskimi rodzajami sportu, a także do dzierżawy.

Charakterystyka mieszkania:
Apartament o powierzchni mieszkalnej 62 м2 znajduje się na trzeciej kondygnacji kompleksu i składaje się z przedpokoju, pokoju dziennego z kuchenną strefą, sypialni, lazienki z sanitarnym węzłem i tarasu. Mieszkanie sprzedaje się z pełnym kompletem mebli i domowego urządzenia. Jest klimatyzator w pokoju. Podłaczono kablową telewizję i internet. Cena mieszkania 69900 euro.

"Arena 1" jeden z najpopularniejszych kompleksów na wybrzeżu. Kompleks ma w rozporządzeniu własne terytorium, co domyka do terytoriów pobliskich innych kompleksów jednego i tegoż inwestora z rozmaitą i bogatą infrastrukturą. Na terytorium kompleksu kest kilka basenów, sklepów, mnóstwo restauracji, barów, dziecięcych placyków, spa -centra, amfiteatr, parkingi, przystan jachtowa z klubem, ochroną. Obsługa ogólnych części kompleksu wynosi 550 euro rocznie.

Szczegóły
Parking
Plac zabaw dla dzieci
Klimatyzacja
Ambulatorium
Telefon
Recepcja
Sklep
Spa
Restauracja
Silownia
Bar
Lobby bar
Odkryty basen
Całodobowa ochrona
Monitoring
Bankomat
Telewizja
Gabinet medyczny
Sprzątanie mieszkań
Bank
Meble
Zadbany teren
Tenis stołowy
Wideo
Kurort