Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
82 500 € / 352 151 pln
Numer
1573
Metraż, m²
89
Pokoje
2
Łazienki
1
Piętro
5
Etap budowy
Oddane do urzytku
Do morza
120 м
Opis

Proponujemy nowe wspaniałe dwupokojowe meblowane mieszkanie z bezpośrednim widokiem na morze w kompleksie "Harmony 10", który jest rozmieszczony do 120 m od plaży bułgarskiego kurortu Święty Włas. Z mieszkania można korzystać jak w przeciągu letniego sezonu dla wypoczynku nad morzem, tak i dla stałego całorocznego pobytu na terytorium kurortu.

Charakterystyka mieszkania:
Apartament o powierzchni 89 m2 znajduje się na piątej kondygnacji kompleksu i włącza przedpokój, sypialnię, przestronny pokój dzienny z kuchenną strefą, lazienkę z toaletą, duży taras. Mieszkanie sprzedaje się z pełnym nowym umeblowaniem i w całości jest wyposażone we współczesne domowe urządzenie. Jest ustalona klimatyzacja, podłaczone są telewizja kablowa i internet. Mieszkanie duże, światłe i komfortowe. W apartamencie nikt nie żył. Cena 82 500 euro.

"Harmony 10", zbudowany w 3 minutach chodu od przepięknej piaszczystej plaży kurortu. W kompleksie jest własne przypilnowane terytorium z basenem, restauracją, barem, parkingiem, całodobową ochroną. Kompleks funkcjonuje w przeciągu cagłego roku. W 5 minutach chodu od kompleksu znajduje się największy supermarket kurortu. Obsługa 10 euro za m2 rocznie.

Szczegóły
Parking
Plac zabaw dla dzieci
Klimatyzacja
Winda
Restauracja
Bar
Lobby bar
Odkryty basen
Całodobowa ochrona
Telewizja
Sprzątanie mieszkań
Meble
Zadbany teren
Wideo
Kurort