Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
34 700 € / 147 905 pln
Numer
1391
Metraż, m²
58
Pokoje
2
Łazienki
1
Piętro
3
Etap budowy
Oddane do urzytku
Do morza
250 м
Opis

Sprzedaż wtórnego dwupokojowego mieszkania z widokiem na morze w zdrojowym kompleksie "Tęcza 2", który jest ulokowany o 250 metrach od morza i plaży bułgarskiego popularnego kurortu Święty Włas. Nie straćcie niewiarogodną możliwość kupić niedrogą nową nieruchomość nad morzem, którą można meblować według swojego smaku, możliwości dla letniego odpoczynku w znanym kurorcie na wybrzeżu Bułgarii.

Charakterystyka mieszkania
Apartament znajduje się na trzeciej kondygnacji kompleksu i włącza przedpokój, sypialnię, gościnny pokój z miejscem pod aneks kuchenny, lazienkę z toaletą i ustaloną sanitarną techniką, taras. Mieszkanie sprzedaje się z w całości dokonaną jakościową obróbką i zamontowaną sanitarną techniką. Możemy meblować wasze mieszkanie według waszego smaku i obniżonych cen, proponowanych naszym klientom.

Kompleks "Ojczyzna", proponuje swoim mieszkańcom przypilnowane terytorium z basenem, parkingiem, całodobową ochroną. Wokół kompleksu jest cała konieczna dla komfortowego pobytu infrastruktura - restauracje, sklepy, apteki, supermarket, przystanki miejskiego transportu.

Główne akcenty:
Widok na morze;
W 3 minutach chodu od plaży;
Jakościowo zbudowany kompleks;
Możliwość meblować mieszkanie według swojego smaku;
Zagospodarowany nadmorski rejon;

Bezpłatnie przygotujemy dokumenty dla ugody z nieruchomością i pracujemy bez prowizji ze strony naszych klientów!

Szczegóły
Parking
Klimatyzacja
Winda
Bar
Odkryty basen
Całodobowa ochrona
Telewizja
Zadbany teren
Wideo
Kurort