Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
39 000 € / 166 011 pln
Numer
1541
Metraż, m²
96
Pokoje
3
Łazienki
1
Piętro
5
Etap budowy
Oddane do urzytku
Do morza
600 м
Opis

Sprzedaż niedrogiego meblowanego trzypokojowego mieszkania w kompleksie "Amadeus 3", który jest ulokowany o 600 m od morza i plaż bułgarskiego kurortu Słoneczny brzeg. Kompleks jest przeznaczony dla letniego odpoczynku nad morzem, a także jest możliwość stałego pobytu na terytorium kurortu.

Charakterystyka mieszkania:
Mieszkanie o powierzchni 96.14 кв.м. znajduje się na piątej kondygnacji kompleksu i składa się z przedpokoju, dwóch sypialni, pokoju dziennego z kuchenną strefą, lazienki z toaletą, tarasu z widokiem na basen. Mieszkanie w całości jest skompletowane dobrymi meblami i wszystkim koniecznym domowym urządzeniem. Jest klimatyzacja, ustalona sanitarna technika, kablowa telewizja, internet. Cena mieszkania 39000 euro.

"Amadeus 3", zbudowany w 10 minutach chodu od plaży kurortu. Kompleks ma w rozporządzeniu przypilnowane terytorium z basenem, parkingiem, całodobową ochroną. W 100 metrach od kompleksu jest rozmieszczony jeden z największych supermarketów kurortu i akuapark. Obok jest również mnóstwo sklepów, restauracji.

Szczegóły
Parking
Plac zabaw dla dzieci
Klimatyzacja
Winda
Bar
Odkryty basen
Całodobowa ochrona
Telewizja
Meble
Zadbany teren
Wideo
Kurort