Studio w kurorcie Słoneczny brzegu, Sunny Dreams

22 500 Numer: 1751
Cena za m²
429.96
Łazienki
1
Piętro
5
Etap budowy
Oddane do urzytku
Odległość od morza
350 m
Igor Gołubow

Proponujemy do sprzedaży duże studio z pełnym kompletem mebli i domowego urządzenia w kompleksie "Sunny Dreams", który jest zbudowany o 350 m od plaży bułgarskiego kurortu Słoneczny brzeg. Mieszkanie może służyć jak dla letniego wypoczynku nad morzem, tak i dla stałego pobytu, lub dzierżawy.

Charakterystyka mieszkania:
Studio znajduje się na piątej kondygnacji kompleksu i włącza przedpokój, pokój dzienny z kuchnią i zakątka do wypoczynku, lazienke z toaletą, taras. Mieszkanie sprzedaje się z pełnym umeblowaniem i domowym urządzeniem. W mieszkaniu jest wszystko konieczne dla pobytu i nie ma konieczności kupować nic dodatkowo. Jest klimatyzator, internet, telewizja.

Kompleks jest ulokowany w centralnej części kurortu Słoneczny brzeg i proponuje swoim mieszkańcom terytorium z basenem, barem, parkingirm, całodobową ochroną. Wokół kompleksu jest konieczna infrastruktura dla komfortowego odpoczynku lub całorocznego pobytu na terytorium kurortu - duży supermarket, apteka, bary, restauracje, przystanki autobusowe, dworzec autobusowy.

Powierzchnia mieszkania - 52.33 м2
Cena studia - 22 500 euro

Szczegóły

Parking
Plac zabaw dla dzieci
Klimatyzacja
Winda
Telefon
Recepcja
Sklep
Restauracja
Bar
Odkryty basen
Całodobowa ochrona
Telewizja kablowa
Sprzątanie mieszkań
Meble
Zadbany teren

Podobne oferty