Sprzedaż wtórnego komfortowego i niedrogiego studia w kompleksie "Gerber 2", który jest rozmieszczony o 400 m od plaży w centralnej części kurortu Słoneczny brzeg. Doskonałe mieszkanie, odpowiednie dla całorocznego pobytu emerytom, a także letniego odpoczynku nad morzem niewielkiej młodej rodziny.
Charakterystyka mieszkania:
Studio 32 м2 znajduje się na parterze kompleksu i składa się z przedpokoju, pokoju z aneksem kuchennym i miejscem dla wypoczynku, lazienki z toaletą i balkonu. Mieszkanie sprzedaje się z nowymi dobrymi meblami i pełnym kompletem domowego urządzenia. W pokoju jest ustalony klimatyzator. Jest podłaczanie do kablowej telewizji i internetu. Cena mieszkania 15 900 euro.
Kompleks "Gerber 2" jest zbudowany w dziesięciu minutach chodu od plaży kurortu. Kompleks proponuje niewielkie terytorium z basenem, parkingiem i ochroną. W pobliżu kompleksu jest przepiękny zielony park, sklepy, duży supermarket, apteki, restauracje, bary i inna infrastruktura dużego kurortu.