Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
27 500 € / 119 301 pln
Numer
1569
Metraż, m²
53
Pokoje
1
Łazienki
1
Piętro
2
Etap budowy
Oddane do urzytku
Do morza
300 м
Opis

Przestronne meblowane studio w kompleksie "Palazzo", który jest ulokowany o 300 m od morza i południowej plaży bułgarskiego kurortu Słoneczny brzeg. Komfortowe mieszkanie do wypoczynku niewielkiej rodziny nad morzem lub pobytu w ciągu całego roku na wybrzeżu.

Charakterystyka mieszkania:
Studio o powierzchni 52.95 m2 znajduje się na drugiej kondygnacji domu i składa się z przedpokoju, luźnego pokoju z kuchenną i obiadową strefami, a także miejsca dla wypoczynku, lazienki z toaletą, tarasu. Mieszkanie sprzedaje się z kompletem mebli i domowego urządzenia. W korytarzu jest wbudowana garderoba. Jest ustalony klimatyzator i pralka. Podłaczony internet i kablowa telewizja. Cena mieszkania 27 500 euro.

"Palazzo" jest zbudowany w 5 minutach chodu od popularnej w Słonecznym brzegu południowej plaży "Kakao Beach". Kompleks posiada własne terytorium z basenem, restauracją, barem, parkingiem, całodobową ochroną.  Niedaleko kompleksu jest duży supermarket, mnóstwo sklepów, barów, restauracji, przystanki komunikacji publicznej. W jednym kilometrze od kompleksu znajduje się miasto Nesebar.

Szczegóły
Parking
Plac zabaw dla dzieci
Klimatyzacja
Sklep
Restauracja
Silownia
Bar
Odkryty basen
Całodobowa ochrona
Telewizja
Meble
Zadbany teren
Wideo
Kurort