Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
24 648 € / 105 060 pln
Numer
765
Metraż, m²
62
Pokoje
2
Łazienki
1
Piętro
6
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Proponujemy do sprzedaży niedrogie meblowane dwupokojowe mieszkanie, które znajduje się w kompleksie zamkniętego typu do 300 m od plaży popularnego bułgarskiego kurortu Słoneczny Brzeg. Komfortowa nieruchomość dla odpoczynku i korzystnej reszty do dzierżawy nad morzem.

Charakterystyka mieszkania
Mieszkanie jest rozmieszczone na szóstej kondygnacji siedmiopiętrowego kompleksu i włącza - прихожу, gościnny pokój z wbudowanym kuchennym blokiem, sypialnię, kąpielowy pokój z sanitarnym węzłem i taras. Mieszkanie jest meblowane - kuchenny boks, kanapa, ścianka, płyta, toaletowy stolik, szafki, łóżko, szafa, klimatyzator, zasłony. Mieszkanie jest przygotowane do osadnictwa albo reszta do dzierżawy.

Charakterystyka kompleksu
Bar, pizzeria, restauracja, basen, zabawowy placyk, biznes-centrum, конференцнференц-зал, internet, sklep, parkowanie, usługi w hotelu, bagażownia, portie, winda, lobbing, wymiana dewiz, ochrona, seif, parasole u basenu, leżaki u basenu, медкабинет, salon fryzjerski, salon piękności, solarium, фитнес centrum, internet-kawiarnia, minigolf, bilard, bouling.

Główne akcenty

  • Niewysoka cena!
  • Szybki dostęp do plaży!
  • Meble i technika!

Nie bierzemy komisję do klientów!

Szczegóły
Bar
Bilard
Monitoring
Woda
Plac zabaw dla dzieci
Klimatyzacja
Całodobowa ochrona
Winda
Lobby bar
Meble
Gabinet medyczny
Ambulatorium
Sklep
Odkryty basen
Parking
Recepcja
Spa
Silownia
Sprzątanie mieszkań
Zadbany teren
Wideo
Kurort