Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
18 770 € / 80 005 pln
Numer
656
Metraż, m²
51
Pokoje
2
Łazienki
1
Piętro
4
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Sprzedaż luźnego niedrogiego studia w Słonecznym Brzegu. Kompleks jest rozmieszczony do 550 m od plaży i kilku minutach chodu od dużego supermarketu i centralnej części kurortu Słoneczny Brzeg. W pieszej dostępności jest skupiona wszystka jest konieczna dla doskonałego odpoczynku i pobytu rozwinięta infrastruktura najpopularniejszego na bułgarskim nadbrzeżu kurortu.

Charakterystyka mieszkania

Garsoniera jest rozmieszczona na 4 kondygnacji budowli i składa się z: прихожої gościnnego pokoju z kuchennym blokiem, wydzielonego miejsca pod sypialnię, kąpielowego pokoju z sanitarnym węzłem i tarasu. Mieszkanie jest meblowane nowymi światłymi jakościowymi meblami i domowym urządzeniem. Jest możliwość przerobić mieszkanie do niewielkiej dwupokojowej. Praca po oddziale sypialni jest włączona do ceny.

Charakterystyka kompleksu

Kompleks z dużym wewnętrznym przypilnowanym i zadrzewiającym terytorium z kontrolowanym dostępem. Jest duży basen, bar, restauracja, sklepy, dziecięcy placyk, барбекю, wewnętrzne i zewnętrzne parkowania, całodobowa ochrona. Coroczny taks wsparcia 480 euro.

Główne akcenty:

  • Szybki dostęp do zdrojowej infrastruktury
  • Jakościowe umeblowanie
  • Piesza dostępność do plaży
  • Dobra infrastruktura kompleksu
  • Możliwość stałego pobytu
  • Możliwość reszty do dzierżawy
Szczegóły
Parking
Klimatyzacja
Bar
Odkryty basen
Całodobowa ochrona
Telewizja
Sprzątanie mieszkań
Elektryczność
Woda
Meble
Zadbany teren
Grill
Wideo
Kurort