Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
26 600 € / 113 380 pln
Numer
632
Metraż, m²
45
Pokoje
2
Łazienki
1
Piętro
1
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Meblowane dwupokojowe mieszkanie z parkowaniem w kompleksie zamkniętego typu, który jest rozmieszczony na terytorium popularnego kurortu Słoneczny Brzeg. Przepiękna możliwość dla waszego komfortowego odpoczynku albo pobytu na terytorium kurortu.

Charakterystyka mieszkania

Dwupokojowe meblowane mieszkanie jest rozmieszczone na parterze budowli. Apartament składa się z przedpokoju, gościnnego pokoju z kuchennym blokiem, sypialni, kąpielowego pokoju z sanitarnym węzłem i tarasu. Nieruchomość jest wystawiona na sprzedaż z jakościowymi meblami i domowym urządzeniem. Do mieszkania dodaje się i swoje własne miejsce na parkowaniu.

Charakterystyka kompleksu

Kompleks zamkniętego typu, rozmieszczony do 400 m od plaży kurortu Słoneczny Brzeg. Kompleks jest zbudowany w cichym i spokojnym miejscu, co sprzyja spokojnemu i miarowemu odpoczynkowi albo pobytu, bez względu na wielkość i napełnoną kurortu do letniego sezonu. Kompleks proponuje piękne przypilnowane terytorium z basenem, przytulną restauracją, barem, lobbing barem i sklepem. Zagospodarowany rejon z rozwiniętą infrastrukturą.

Główne akcenty:

  • Korzystna cena
  • Szybki dostęp do plaży
  • Cichy i spokojny rejon
  • Pełne umeblowanie i sprzęt
  • Парковочное miejsce

Nie bierzemy komisję u naszych klientów!

Szczegóły
Bar
Monitoring
Woda
Plac zabaw dla dzieci
Telewizja
Klimatyzacja
Całodobowa ochrona
Winda
Lobby bar
Meble
Sklep
Odkryty basen
Parking
Recepcja
Sprzątanie mieszkań
Zadbany teren
Elektryczność
Wideo
Kurort