Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
23 000 € / 98 176 pln
Numer
264
Metraż, m²
34
Pokoje
2
Łazienki
1
Piętro
3
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Proponujemy waszej uwadze wyjątkowo korzystną propozycję ze sprzedaży w całości meblowanej garsoniery w kompleksie na pierwszej linii.

Charakterystyka mieszkania

Mieszkanie z meblami i współczesnym domowym urządzeniem, rozmieszczona na trzeciej kondygnacji budowli i включет u się - przedpokój, pokój z kuchennym blokiem i miejscami dla użytku pokarmu i odpoczynku. Kąpielowego pokoju z sanitarnym węzłem i taras. Mieszkanie w całości меблированна i przygotowana do osadnictwa nowych właścicieli albo turystów.

Kompleks jest rozmieszczony w jednym z najpopularniejszych morskich kurortów Słoneczny Brzozie. "Блю Марин", kompleks jest rozmieszczony na terytorium kurortu w południowej części na pierwszej brzegowej linii, który składa się z i dwupokojowych garsonier i studiów класса"люкс".

Kompleks jest zbudowany na pierwszej brzegowej linii. Projekt kompleksu był rzetelnie dobrany i opracowany przez architektów, z tego powodu kompleks ma oryginalną, stylizowaną architekturę. Kompleks jest zaprojektowany tak, by okna wszystkich mieszkań wychodziły na morze. Mieszkania są meblowane stylowymi meblami. Kurort ma w rozporządzeniu swoją infrastrukturę. Tu każdy może znaleźć według swojego smaku przytulne restauracje, bary, są również sklepy i akuapark.

Nie bierzemy komisję do naszych klientów!

Szczegóły
Pralnia
Sprzątanie mieszkań
Monitoring
Telewizja
Silownia
Spa
Odkryty basen
Lobby bar
Bar
Restauracja
Recepcja
Supermarket
Kasyno
Zadbany teren
Wideo
Kurort