Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
25 000 € / 106 713 pln
Numer
1591
Metraż, m²
46
Pokoje
2
Łazienki
1
Piętro
3
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Sprzedaje się niedrogo dwupokojowe meblowane mieszkanie w hotelu "Karlowo", który jest rozmieszczony w dwustu metrach od centralnej plaży bułgarskiego kurortu Słoneczny brzeg. Mieszkanie w bezpośredniej bliskości od morza dla komfortowego letniego odpoczynku, a także korzystnego pasywnego dochodu z dzierżawy.

Charakterystyka mieszkania:
Apartament 45,59 m2 znajdują się na trzeciej kondygnacji domu i składa się z pokoju dziennego z kuchenną strefą, sypialni, lazienki z toaletą, tarasu. Mieszkanie w całości jest meblowane i wyposażone w domowe urządzenie. Jest ustalony klimatyzator. Jest podłaczanie do telewizji kablowej i internetu. Mieszkanie w doskonałym stanie. Cena mieszkania 25000 euro.

"Karlowo" zbudowany o kilka minut chodu od przepięknej piaszczystej plaży Słonecznego brzegu. Kompleks ma w rozporządzeniu własne terytorium z basenem, restauracją, parkingiem, całodobową ochroną. W krokowej dostępności od kompleksu jest duży supermarket, spożywcze sklepy, zieleniak, policja, poliklinika, piesza aleja. Osługa kompleksu wynosi 300 euro rocznie.

Szczegóły
Parking
Plac zabaw dla dzieci
Klimatyzacja
Winda
Recepcja
Restauracja
Lobby bar
Odkryty basen
Całodobowa ochrona
Telewizja
Meble
Zadbany teren
Wideo
Kurort