Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
28 888 € / 123 132 pln
Numer
1585
Metraż, m²
58
Pokoje
2
Łazienki
1
Piętro
4
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Sprzedaż niedrogiego dwupokojowego mieszkania w kompleksie "Pacific", który jest rozmieszczony we wschodniej części popularnego bułgarskiego kurortu Słoneczny brzeg. Właściciele mieszkan w kompleksie korzystają z nie jak dla letniego odpoczynku nad morzem, tak i dla stałego pobytu na terytorium kurortu.

Charakterystyka mieszkania:
Apartament 58 м2 znajduje się na czwartej kondygnacji kompleksu i składają się z przedpokoju, sypialni, pokoju dziennego z aneksem kuchennym, lazienki z toaletą, tarasu. Mieszkanie jest skompletowane koniecznymi meblami i domowym urządzeniem. W gościnnym pokoju jest ustalony klimatyzator, podłaczono kablową telewizję i internet. Aneks kuchenny jest wyodrebniony do oddzielnego zakątka. Jest duży taras. Cena mieszkania 28 888 euro.

"Pacific" ma w rozporządzeniu własne przypilnowane terytorium z basenem, parkingiem, całodobową ochroną. W krokowej dostępności od kompleksu jest mnóstwo sklepów, duży supermarket, restauracje, bary, przystanki komunikacji publicznej. Do plaży można dotrzeć za 10 min.

Szczegóły
Parking
Plac zabaw dla dzieci
Klimatyzacja
Winda
Restauracja
Odkryty basen
Całodobowa ochrona
Telewizja
Meble
Zadbany teren
Wideo
Kurort