Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
26 000 € / 110 981 pln
Numer
1552
Metraż, m²
62
Pokoje
2
Łazienki
1
Piętro
3
Etap budowy
Oddane do urzytku
Do morza
400 м
Opis

Sprzedaje się niedrogie dwupokojowe mieszkanie w kompleksie"Blue Sammer", który jest zbudowany w centralnej części popularnego bułgarskiego kurortu Słoneczny brzeg. Mieszkanie jest przeznaczone dla komfortowego letniego odpoczynku nad morzem, a także może być wykorzystano dla stałego pobytu w zagospodarowanej części kurortu.

Charakterystyka mieszkania:
Apartament o powierzchni 62,3 mkw. znajduje się na trzeciej kondygnacji kompleksu i składa się z przedpokoju, sypialni, pokoju dziennego z kuchenną strefą, lazienki z toaletą, tarasu. W mieszkaniu są wszystkie konieczne meble i domowe urządzenie. Są ustalone dwa klimatyzatory i sanitarna technika w lazience. Jest podłaczanie do kablowej telewizji i internetu. Cena mieszkania 26000 euro.

Kompleks "Blue Summer", zbudowany w 400 metrach od plaży i morza. Kompleks ma w rozporządzeniu własne terytorium z basenem, parkingiem, całodobową ochroną. Roczny taks za obsługę kompleksu składa 240 euro. W 150 metrach od kompleksu jest rozmieszczony największy supermarket w kurorcie. Obok jest apteka, mnóstwo sklepów, restauracji, barów, dworzec autobusowy, poliklinika, przystanki autobusowe.

Szczegóły
Parking
Klimatyzacja
Odkryty basen
Całodobowa ochrona
Telewizja
Meble
Zadbany teren
Wideo
Kurort