Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
26 500 € / 112 954 pln
Numer
1542
Metraż, m²
62
Pokoje
2
Łazienki
1
Piętro
6
Etap budowy
Oddane do urzytku
Do morza
350 м
Opis

Luźne dwupokojowe meblowane mieszkanie w popularnym kompleksie "Awalon", który jest ulokowany o 350 m od morza i plaży największego na wybrzeżu bułgarskiego kurortu Słoneczny brzeg. Mieszkanie przeznaczone na sezonowy wypoczynek, a także może być wykorzystane dla stałego pobytu.

Charakterystyka mieszkania:
Apartament o powierzchni 61.90 znajdują się na szóstej kondygnacji kompleksu i składa się z przedpokoju, sypialni, pokoju dziennego z aneksem kuchennym, lazienki z toaletą, tarasu z widokiem na basen. Mieszkanie sprzedaje się razem z pełnym kompletem mebli i domowego urządzenia. Niedawno przeprowadzono remont. Jest ustalony klimatyzator, sanitarna technika, jest internet i kablowa telewizja. Cena 29000 euro.

"Awalon" jest zbudowany w centralnej części Słonecznego brzegu. Kompleks ma w rozporządzeniu własny przypilnowanym terytorium z basenem, restauracją, barem, parkingiem, całodobową ochroną. W dwustu metrach od kompleksu znajduje się największy supermarket kurortu.  Obok jest mnóstwo sklepów, restauracji, barów, piękny park, apteki, przystanki miejskiego transportu. Taks za obsługę ogólnych części kompleksu składa 8 euro za m2 rocznie.

Szczegóły
Parking
Klimatyzacja
Winda
Restauracja
Bar
Lobby bar
Całodobowa ochrona
Telewizja
Sprzątanie mieszkań
Meble
Zadbany teren
Wideo
Kurort