Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
23 500 € / 100 310 pln
Numer
1429
Metraż, m²
57
Pokoje
2
Łazienki
1
Piętro
3
Etap budowy
Oddane do urzytku
Do morza
650 м
Opis

Proponujemy niedrogą wtórną meblowaną nieruchomość w kompleksie "Sunny View South", który jest zbudowany 650 m od południowej plaży bułgarskiego kurortu Słoneczny brzeg. Dwupokojowe meblowane mieszkanie w nowym kompleksie nad morzem dla letniego odpoczynku, pobytu, dzierżawy.

Charakterystyka mieszkania
Meblowane mieszkanie o powierzchni 57 m2, znajduje się na trzeciej kondygnacji domu i włącza przedpokój, sypialnię, pokój dzienny z kuchenną strefą, lazienke z toaletą, taras z widokiem na basen. Mieszkanie jest wystawione na sprzedaż z pełnym kompletem mebli i wyposażone w dobre domowe urządzenie.

Kompleks "Sunny View South", ulokowany w cichej południowej części Słonecznego brzegu i w kilometrze od sąsiedniego miasta Nesebar. W krokowej dostępności od kompleksu jest duży supermarket, poliklinika, restauracje, bary, inna konieczna dla komfortowego odpoczynku i pobytu rozwinięta infrastruktura kurortu.

Główne akcenty:
10 minut od plaży;
Cicha część Słonecznego brzegu;
Nowy kompleks;
Obniżona cena mieszkania;

Jeśli chcecie kupić tę niedrogą nieruchomość nad morzem, zwiążcie się z nami przy pomocy kontaktow na stronie internetowej.

Szczegóły
Parking
Plac zabaw dla dzieci
Klimatyzacja
Winda
Odkryty basen
Całodobowa ochrona
Telewizja
Meble
Zadbany teren
Wideo
Kurort