Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
20 500 € / 87 379 pln
Numer
1302
Metraż, m²
59
Pokoje
2
Łazienki
1
Piętro
1
Etap budowy
Oddane do urzytku
Do morza
600 м
Opis

Sprzedaje się niedrogo dwupokojowe w całości meblowane mieszkanie w kompleksie, który jest ulokowany w centralnej części bułgarskiego kurortu Słoneczny brzeg. Nieruchomość po obniżonej cenie w 10 minutach chodu od morza i centrum największym bułgarskiego kurortu na wybrzeżu Bułgarii.

Charakterystyka mieszkania
Meblowane mieszkanie znajduje się na wysokim parterze kompleksu i składa się z przedpokoju, sypialni, gościnnego pokoju z kuchenną strefą, lazienki z sanitarnym węzłem, dużego tarasu z wyjściem na podwórko. Mieszkanie sprzedaje się z pełnym kompletem jakościowych mebli i wyposażone we współczesne domowe urządzenie. Nie ma potrzeby dodatkowo zakupywać meble lub sprzęt dla mieszkania. Apartamenty już teraz są gotowe dla pełnowartościowego pobytu lub wynajmu.

Kompleks proponuje swoim mieszkańcom przypilnowane terytorium z basenem, parking, całodobową ochronę. Kompleks jest ulokowany o 60 metrach od plaży i 15 minutach chodu od centralnej aleji Słonecznego Brzegu. 

Główne akcenty:
Doskonała cena;
Duża powierzchnia mieszkania;
Komplet mebli i domowego urządzenia;
Krokowa dostępność do plaży;
Zagospodarowana centralna część kurortu;

Jeśli chcecie niedrogo kupić tę nieruchomość, zwiążcie się z nami przez telefon lub innym kontaktom wskazanym na stronie internetowej.

Szczegóły
Parking
Plac zabaw dla dzieci
Klimatyzacja
Winda
Recepcja
Lobby bar
Odkryty basen
Całodobowa ochrona
Meble
Zadbany teren
Wideo
Kurort