Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
30 000 € / 127 872 pln
Numer
1152
Metraż, m²
69
Pokoje
2
Łazienki
1
Piętro
4
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Sprzedaż wtórnego meblowanego dwupokojowego mieszkania w kompleksie "Sea Grace", który jest rozmieszczony do 400 m od morza w południowej części największego bułgarskiego kurortu Słoneczny Brzeg. Komfortowa nieruchomość dla odpoczynku latem na nadbrzeżu Bułgarii.

Charakterystyka mieszkania
Apartamenty placem 69 mkw., znajdują się na czwartej kondygnacji budowli i składają się z przedpokoju, sypialni, bawialnii z kuchnią, kąpielowego pokoju z toaletą i balkonu. Mieszkanie jest meblowane i wyposażone całym koniecznym domowym urządzeniem. Nieruchomość w całości jest gotowa dla nagłej eksploatacji bez żadnych dodatkowych załączników.

Kompleks "Sea Grace", rozmieszczony w cichym rejonie Słonecznego Brzegu w pięciu minutach chodu od południowej plaży kurortu, 10 minutach chodu ор sąsiedniego miasta Несебр. W kompleksie jest terytorium, co ochrania się, basen, dziecięcy placyk, bar, restauracja, całodobowa ochrona. W bezpośredniej bliskości rozmieszczone - supermarket, poliklinika, bary, restauracje, apteki, zatrzymanie się miejskiego transportu.

Szczegóły
Bar
Plac zabaw dla dzieci
Telewizja
Klimatyzacja
Całodobowa ochrona
Winda
Lobby bar
Meble
Tenis stołowy
Odkryty basen
Parking
Restauracja
Recepcja
Zadbany teren
Elektryczność
Wideo
Kurort