Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
20 000 € / 85 370 pln
Numer
352
Metraż, m²
36
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Sprzedaż studia nad Słonecznym Brzegiem powierzchnią ogólną w niewielkim hotelu kurortu. W ramach kompleksu pracuje cała grupa obsługi, która całoroczny śledzi za kompleksem i apartamentami. Za życzeniem właściciela do sezonu, personel może pomóc zdać apartamenty do dzierżawy. Co jest solidną dokładką w istniejącym dochodom.

Charakterystyka mieszkania:

Mieszkanie znajduje się na trzeciej kondygnacji hotelu. W studiie jest prysznicowa kabina i toaleta. W 2011 roku jest zrobiony dobry kosmetyczny remont. Całe studio jest meblowane, udźwignięte, wszystkie komunikacje.

Charakterystyka kompleksu:

Budowla hotelu znajduje się na drugej budowlanej linii od morza. (100 - metrów od morza) W hotelu jest cała infrastruktura, recepcja, restauracja masażowe salony, wszystko, że koniecznie dla komfortowego pobytu. Obok hotelu po obie strony znajdują się baseny. Kompleks znajduje się w samym centrum słonecznego brzegu, co ułatwia dostęp do wszystkich koniecznych dla komfortowego pobytu serwisów i usług.

Wygody

We wszystkich numerach jest bardzo szybki Internet, telefon, kablowa telewizja.

Dla zabezpieczenia bezpieczeństwa turystów proponują się indywidualistyczne seify i видеонаблюдение kompleksu.

Restauracje w hotelu

Stylowa restauracja proponuje oryginalną kuchnię, wytworny jadłospis dla amatorów kulinarnych badań. Włoska restauracja, wyposażona współczesnym sprzętem. i jeden z lepszych szefów kuchni w Bułgarii. W ogrodzie można rozkoszować się morską bryzą podczas gdy degustacja win bogaty wybór restauracji.

Szczegóły
Bar
Telewizja
Całodobowa ochrona
Pralnia
Restauracja
Recepcja
Sprzątanie mieszkań
Wideo
Kurort