Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
18 000 € / 76 723 pln
Numer
1303
Metraż, m²
55
Łazienki
1
Piętro
4
Etap budowy
Oddane do urzytku
Do morza
600 м
Opis

Sprzedaje się niedrogo meblowane dwupokojowe mieszkanie w kompleksie "Sunny Day 4", który jest ulokowany o 600 metrach od plaży południowej części bułgarskiego kurortu Słoneczny brzeg. Odpowiednia nieruchomość dla tych, kto chce odpoczywać w dużym kurorcie nad morzem, lecz przy tym delektować od ciszy i spokoju. Mieszkanie może również być wykorzystane i w celach stałego pobytu, a także do wynajmu.

Charakterystyka mieszkania
Meblowane apartamenty są rozmieszczone na czwartej kondygnacji domu i włączają przedpokój, sypialnię, gościnny pokój z kuchenną strefą, lazienke z toaletą, taras z widokiem na jezioro. Mieszkanie wystawione na sprzedaż z pełnym umeblowaniem i wyposażone we współczesne domowe urządzenie. Mieszkanie w całości jest gotowe dla pobytu.

Kompleks "Sunny Day 4", proponuje zamknięte terytorium z basenem, sklepem, zewnętrznym i wewnętrznym parkingiem. Niedaleko kompleksu jest duży supermarket, apteka, restauracje, bary, przystanek miejskiego transportu. Plaża Słonecznego brzegu, znajduje się o10 minut chodu od kompleksu.

Główne akcenty:
Cicha i spokojna część kurortu;
Obniżona cena;
Pełny komplet mebli i domowego urządzenia;

Proponujemy niedrogie nieruchomości po całym terytorium Bułgarii bez prowizji z waszej strony!

Szczegóły
Parking
Klimatyzacja
Całodobowa ochrona
Telewizja
Meble
Zadbany teren
Wideo
Kurort