Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Typ nieruchomości
Lokalizacja
53 000 € / 225 605 pln
Numer
1651
Metraż, m²
80
Pokoje
2
Łazienki
1
Piętro
4
Etap budowy
Oddane do urzytku
Opis

Wtórne dwupokojowe mieszkanie z jakościowymi meblami w domu dla stałego pobytu, który jest zbudowany o 200 m od przepięknej południowej dużej plaży bułgarskiego kurortu Pomorie. Mieszkanie dla tych, kto życzy przebywac stale na wybrzezu, oraz tych, kto lubi przeprowadzać swój letni urlop z komfortem nad morzem.

Charakterystyka mieszkania:
Apartament o powierzchni 80 м2 znajdują się na czwartej kondygnacji domu i włącza: przedpokój, sypialnia, pokój dzienny, lazienka z toaletą i dwa tarasy z sypialni i pokoju dziennego. Mieszkanie sprzedaje się z wyjątkowo jakościowymi drewnianymi meblami i całym koniecznym dla pobytu domowym urządzeniem (lodówka, płyta, kuchenka mikrofalowa, naczynie, przyrządy, pralka). Doskonałe wewnętrzne wykończenie. Mieszkanie jest przestronne i światłe. Jest internet i kablowa telewizja. Mieszkanie nie wynajmowało się. Cena 53 000 euro.

Dom jest zbudowany w drugiej linii morza i proponuje swoim mieszkańcom przypilnowane terytorium z basenem i parkingiem. Obok domu jest kilku sklepów, które pracują w przeciągu cagłego roku, przystanki autobusowe, pięciogwiazdkowy kompleksy z basenem i dużym spa - centrum, z usług którego można korzystać na życzenie. Do miast Burgas i Nesebar można dojechać autobusem za 20 minut. Techniczna obsługa domu 70 euro rocznie.

Szczegóły
Parking
Klimatyzacja
Odkryty basen
Telewizja
Meble
Zadbany teren
Wideo
Kurort